reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Anulka ja place 13e i tak 2 puszki na tydzien ida.

Boze moje dziecko jest cudowne!! Nauczyla sie w koncu zasypiac w lozeczku bez placzu :) :) pieknie jest!!
Zawsze bylam za rutyna. Kapiel,flacha i do wyrka :) zadnych szumow,zadnej muzy. Nawet ja sie krzatam kolo lozeczka a ona usypia. Trud owocuje :) ciekawe o ktorej pobudka. Wczoraj byla dopiero o 3:30.
W koncu zaczynam sie cieszyc macierzynstwem :)
 
reklama
A bez recepty dostane? Bo wlasnie nie wiem jak jest teraz. Na razie t zalatwila 2 puchy ale nie wiem czy isc do pediatry od razu po recepte czy nie... zreszta nawet jak bede miec recepte to i tak 100%.
 
U nas 35 zł. A nie możesz małej zarejestrować do przychodni? Nie masz w Polsce meldunku? Bo moja siostra cioteczna mieszka w USA ale tu też ma meldunek i normalnie chodzi po lekarzach na fundusz
 
Hej,
Mloda zezarla mi cycki. Bola jak nie wiem co. Plakac mi się chce na myśl o karmieniu

Natasza pytalas o bob. Jadlam bez lupinek k zero reakcji.

Nutramigen w Polsce jest po ok 10 zl ba receptę. Koleżanka tyle placi.

A kosmetyki - polecam super z kolagenem naturalnym. Dla dzieci maja jeden do mycia - rewelacja przy azs i przesyszonej skórze. Córka koleżanki miała taka skore (bardzo silna alergia) ze aż żal na nią bylo patrzeć. Cala w,strupach. Kapali raz na miesiąc bo mycie tylko nasilalo. Kupili ten żem z calwity i myja co dwa dni a mloda mycie tylko uspokaja i wygląd sie poprawił zdecydowanie
 
reklama
Do góry