reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Można kupić bez recepty ale kosztuje coś koło 35 zł a na receptę 17,85 place za puszkę chyba 420 g. A myślę że pediatra wypisze Ci bez problemu receptę. Tym bardziej ze nam puszka starcza na 3 dni to trochę Ci tego będzie potrzeba.
 
reklama
Ok . dzx. To chyba kupie to. Jefziemy na 3 dni i tak naprawfe to boje sie ze befzie chcial w kosciele jesc no i w ciagu wesela z raz czy dwa bym dala. Duzo mi nie potrzeba. No i w tym tyg fryzjer, pazury, kosmetyczka. No ale tutaj moze sciagne. Choc lepuej nie musze go przyzwyczaic.
 
No ja sobie też wkręcam różne rzeczy :( boje się że coś przeocze..a że to piersze dziecko to nie do końca wiem co jest ok a co nie..

To że nie łapie zabawek i nie reaguje zbytnio na grające i kolorowe zabawki to ok bo położna mówiła że on jeszcze dobrze ich nie widzi ze jest malutki i aby dać mu czas..aby pokazywać mu czarno białe obrazki kupiłam mu taką książeczkę ale narazie nie jest nią zaonteresowany :( i już się zastanawiam..
Poza tym jak do niego mówie to żadko kiedy odwraca głowę w moją stronę..jak się w coś zapatrzy to tak się wpatruje ale słyszy mnie bo się uśmiechnie..i już sobie wkręcam coś... :( ehh..ciąża to pikuś w porównaniu do tego co później :)

Anulka jestem w szoku puszka mleka na 3 dni..masakra! To powinno być dla dzieci bezpłatne:)
 
Lei gdyby on tak jadl to bym tak zrobila. Ale on potrafi co pol godziny. Do tego sis mowi ze jak zacznie sie o 14 to na sali podobno dopiero ok 17. To ma byc w jakims zamku w kaplicy i niewiem czy bedzie gdzie wyjsc. Ani samochodu. Zaczynam panikowac.

Natasza spokojnie on pieknie glowke Ci trzyma ;) nie wszystko na raz. Moj fakt lubi mate jak gra a jeszcze bardziej jak sie do niego mowi i usmiecha. Ale o trzymaniu glowy w pionie czy gdy lezy na brzuchu to nawet nie snie.

My chyba mamy nop po szczepieniu. Lekki obrzek. Niewidoczny ale czuc takie twarde. Choc rano posmarowalam to juz duzo mniej.
 
Natasza moje też pierwsze więc wiem co to jest, ale jak widać to każdy maluszek inny. Moja głowę od samego początku dźwigala bardzo, zabawki widzi interesuje się ale żeby złapać coś to gorzej, ale myślę ze wszystko w swoim czasie nie ma co wymagać, dla takiego malenstwa każdy nowy dzień to pewnie wyzwanie :)
 
No dobra...może niepotrzebnie sobie coś wkręcam :-/ ale tak bardzo się o niego boje :( żebym czegoś nie przegapiła i aby w razie w zareagować..
Narazie masujemy się drugi dzień i kładę go na brzychu no i zobaczymy.
Za 1.5tyg mamy szczepienię to popytam jeszcze pediatrę o różne rzeczy i czy widzi poprawę :)

Ten mój dzieć wydaje się taki duży..jak ktoś go widzi to mówi ze ma ok 4 miesięcy..nie dość że papuśny to długi dziś się obrucił w poprzek łóżeczka to głowa bardzo blisko szczebelek a nogi kopały w drugie..szok!

Marela a ten obrzęk w jednym miejscu? ...musicie obserwować mam nadzieje że szybko zejdzie
 
reklama
natasza naprawde nie ma sensu porownywac dzieci i ich umiejetnosci , w wieku 2-3 lat juz bedzie kompletnie bez znaczenia czy w wieku 2 miesiecy dzwigalo lepek czy lapalo za zabawki :)
moj syn i moja bratanica urodzili sie tego samego dnia , oboje w zblizonej wadze a rozwijali sie kompletnie inaczej :) moj szedl w rozwoj ruchowy sia bratanica szybko zaczela gadac i zajmowac sie zabawkami :-D
 
Do góry