reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Natasza, Małgosia bardzo często się odgina. Na rękach, ale też w łóżeczku, wózku jak leży.
Na asymetrię mamy rehabilitację, chodzimy prywatnie, w sobotę byliśmy pierwszy raz, a jutro sama z Małgosią idę, bez męża tym razem, bo rano. Wolę z nim chodzić na wszelkie spotkania, gdzie uczymy się jakichś ćwiczeń, bo pewniej się czuję, jakbym czegoś zapomniała, to mąż pamięta, a jutro muszę uważać bardziej niż zwykle.Uczymy się i ćwiczymy potem w domu.
Te herbatki z Humany nie mają za dużo cukru? Super, że dajecie radę już bez nakładek:)

Wszystkie jesteśmy świetnymi mamami! Jestem pewna, że każda z Was zrobiłaby wszystko dla dziecka, gdyby była taka potrzeba, pewnie więcej ode mnie, ja wcale taka wspaniała się nie czuję.

Karina, ja się wkurzałam, bo pediatra właśnie nie mówił, że Małgosia jest pośrodku, tylko, że za mała jest, a te siatki centylowe dla dzieci z ZD sama sprawdzałam.
Jak Emily po nowych lekach? reaguje na nie lepiej, czy za wcześnie? To świetnie, że dostosowujecie dom dla niej, choć pracy dużo i uciążliwe to będzie, ale efekt warty pracy :)

Kuklaki, ja też tylko jedno danie zawsze robię :)

Pat, pokaż sukienkę :)

Małgosia spała od północy do godz. 16 z przerwami na jedzenie i przewijanie... Spała, bo cały czas albo w aucie albo w wózku, masakra, teraz nam daje popalić ;) A ja od 5 nie śpię i padam...
 
Ostatnia edycja:
Moja ostatnio mi zasypia, gdy chcę ją akurat kąpać. A tak to aktywna cały dzień. Ciekawe jak będzie tej nocy.. Fajnie jakby całą przespała, bo dzisiaj bardzo zmęczona była :/ Mnie to już się nad ranem ryczeć chce. Niby biorą ją do łóżka, ale że kupki często robi - to i tak trzeba wstać :< Brzuszek bardzo daje się jej we znaki, do tego swędzące dziąsełka. Ślini się coraz bardziej. Częściej też ulewa.. Biedna taka, ale dzielna mimo wszystko, Najlepsze są momenty, gdy nic jej nie dolega. Tak ładnie się uśmiecha i gada z nami :) Szkoda, że takie maleństwa muszą się tak męczyć :(

Doli, to nic tylko wspólnie budować miasto z klocków :) Jeszcze ulice i samochodziki też się przydadzą :) Ale rozumiem Cię. Ty pewnie tylko marzysz o tym by się położyć spać, gdzie mieszkanie wysprzątane, a dzieci poza domem :p ;) Będzie dobrze, nie poddawaj się :)

natasza,
chyba mi umknęło, albo nieprzytomna jestem - czy macie już załatwioną rehabilitację? Zastanawiam się czy można samemu w domu z dzieckiem ćwiczyć? Udało mi się przesunąć termin u neurologa parę dni wcześniej, ale to i tak dopiero w lipcu. Oby jednak diagnoza była inna niż ta od pediatry...
 
Matik możesz odłożyć białko i sprawdzić czy schodzi ;) u nas odkąd nie jem białka buzka ładna :) jak czasem zjem coś nieświadomie z białkiem to malemu wyskakuja liszaje..

Wstawie później fotke bo nas w domu nie ma. Rozwozimy zaproszenia i M wypił i o -_- dziecko śpi w foteliku i pewnie będzie marudny...
 
Asiawro jeszcze nie mamy rechabikitacji czekamy na termin..może tata coś przyspieszy to byśmy mieli zaraz po urlopie czyli poczatek sierpnia..
Pewnie można w domu ćwiczyć bo Milia z Małgosią ćwiczą ale trzeba wiedziec jak :) narazie kładę go dużo na brzuszku przekładam główkę aby na obie strony ją kład i jak śpi to też raz na jednym boku raz na drugim..
Jutro mam ostatnią wizytę położnej to z nią o tym porozmawiam co ona radzi jak zobaczy małego
 
Karina zdrowka dla Emily:tak:oby leki pomogly i zeby bylo jak najmniej atakow...!!

Tabasia
zdrowka dla malutkiej!! ;-)oby szybko przeszlo!

Matik sliczna malutka!;-)

Pat milej nauki... ile masz egzaminow?;-)

Natasza na pewno wszystko bedzie dobrze...wazne ze wczeniej zostalo wykryte i bedzie rehabilitacja!!...:tak:kciuki!

Dziewczyny ja nie mam na nic czasu, tyle piszecie ze nie nadązam za wami a co dopiero odpisac... ech... Maly chce tylko raczki i raczki i juz mnie rece opadaja.... do tego placzliwy, marudny, nie chce jesc za bardzo, wczoraj brzuszek bolal go dlugo, dzis troszke lepiej ale dalej... z kolei mala za bardzo nie chce spac,budzi sie czesto, spi nie spokojnie..normalnie ostatnie noce mam kiepskie...
 
reklama
Dziewczyny ja mam 180 i ze starszym tzn tylko ja i on nie da sie spac;) a w trojke nawet nie ryzykujemy. a z mlodszym spie na 110 i tez bywa roznie.

Aneczka nie planuje trzecuego ale te pierwsze trzy miesiace a ten pierwszy szczegolnie to te dzieci takie fajne;) jeszcze do roku ok ale potem.. ... Jakby mi sie trafil trzeci syn i wdzyscy tacy jak pierwszy to ja wysiadam;).

Doli mi tez blok ocieplaja;) narazie puerwsza polowe lada moment u mnie rozstawia rusztowania. A jak otworze okna to fruwa juz ten styropian.
My dzis od 11 do 20 poza domem (zakupy) . Tymek przespal wiekszosc czasu a i starszy nawet dal rade i byl grzeczny.
 
Do góry