reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Co tu taka cisza? Wszystkie śpią? :p

My mamy łóżko 160 i we 4 nie dajemy rady tzn my z mężem bo dzieciakom chyba jesst dobrze :) na szczęście Laura rzadko do nas przychodzi, raczej śpi u siebie. A Wikuś dopiero nad ranem koło 6.

Dziś wreszcie wyprobowalismy nosidełko. Mały się denerwował przy wkładaniu bo muszę go położyć na kolanach i mu się nie spodobało. Ale trochę popłakał i zaraz poszedł w kimę. Mi było bardzo wygodnie w ogóle nie czułam ciężaru. Mam nadzieję że na lotnisku damy radę.

20150618_091412.jpg
 

Załączniki

  • 20150618_091412.jpg
    20150618_091412.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Mila fajne kolorki! Pokaz mi mamę, która nie ma podkrążonych oczu ;-)

Starsza zasnela to malutka sie obudziła i płacze. Chyba brzuszek bo sie spina...Mielismy isc na szczepienie ale jeszcze 2 tyg nie minęły jak mielismy kontakt z wiatrówka takze odwołałam..

Jejku jak mnie wszystko drażni dzisiaj. Głowa mi pęka i to chyba od tego..
 
Mila fajne nosidelko i fakt bardzo kolorowe :) a na oczy to nie patrz ;) ja siebie wolę nie oglądać bez makijażu :D hehe

Asia moja też die slini tragicznie czasem ale to chyba za szybko na zabki com ? ;)

Doli a ty co na forum jesteś a się nie odzywasz ? Jak sytuacja w domu ?

Moja ostatnio ojcu cyrk odwalila jak nie wiem , ja wyszłam o 17. Bo jadła godzinę wcześniej to myślę na godz mogę, pół godz nie minęło a ten dzwoni ze ta płacz cały czas jak nie wiem co i chyba głodna bo go ciumka... :D no i co musiałam wracac w biegu, ten zestresowany jak nie wiem bo ona mu ryczy a ta hak wróciłam oczy aż czerwone z tego żalu ;) śmiałam się ze się za mna stesknila ;) a do tatusia to do końca dnia już się nie uśmiechnela, normalnie jakby focha miala :)
Jednak niby coreczka tatusia ale jak siedzi głównie ze mna to już tatuś nie zawsze wystarczy ;)
 
Pogoda tragiczna... Pada i zimno a ja muszę wyjsc zakupy zrobić.... Yhh i pranie jeszcze i nawet nie będzie można na balkon wywiesic... Dostaliśmy worek ciuszkow dla małej potem sie pochwale jaką kiecke ładna ma, normalnie jak na chrzciny, i nic nie zniszczona.
A właśnie jak u was, kiedy robicie chrzciny ? I czy raczej w domu czy gdzies w lokalu ?
 
Mila,
mnie również się podoba nosidełko, takie kolorowe - super :) A propos oczu - nie chciałabyś moich widzieć :-D Bez korektora się nie obejdzie, choć to i tak nic nie pomaga ;)

aga,
na parę miesięcy przed wyrzynaniem się ząbków, dziąsełka mogą już dokuczać. Moja non stop trzyma rączki w buzi i ciumka je, u nas na rękach ciumka nasze ramiona (już mi 2 razy malinkę zrobiła, bo za późno zareagowałam, a przyssawka z niej straszna :p ). Kupiłam a aptece żel łagodzący, ale nie widzę by pomagał.. może troszkę tylko :/

Moja chyba wraca do zdrowia, bo wczoraj poszła spać o 22 i spi do teraz z pobudką na zmianę pieluchy i jedzenie około 4tej, a potem koło 8. Aż nie wiem co zrobić z wolnym czasem :D
 
Mila bardzo ładne nosidełko :)
My robimy chrzciny 5.07 wczoraj zamówiłam już tort i na allegro szatkę i świecę :) a robimy w domu bo skoro rodzina m nie przyjedzie to będzie nas 9 osób więc damy radę m wzioł 2 dni wolnego i będziemy działać :)

Czekam na położną ale spóźnia się już 10 minut..
 
Dobry

Aga ale sie zdenerwowała że ją ojciec głodził haha, foch musi być. Ja miałam raz tak samo, że nie dawno jadła i poszłam do marketu ale mnie to może pół godz najdłużej nie było i ryk był jak nie wiem co.

Mila fajne nosidełko.

Natasza a teść też nie przyjdzie?

My dzisiaj szczepienie.

Chciałam teraz z małą sie pobawic, położyłam na brzuszku i ryk, znowu zjadła i usneła.
 
reklama
Moja Mała jaka zadowolona :D Wyspała się i od razu banan na twarzy :) Oczywiście w poprzednim poście pisałam na szybko i walnęłam błąd :p
 
Do góry