reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No... Podłączona do chcą to mogę dalej.
We wtorek wychowawca dzwoniła ze Ksawery u pielęgniarki bo ma gorączkę. Faktycznie miał 37.7 i bolala go głowa.wczoraj bolal obu brzuch ale Ksawery tylko robił tzw. Luźną kupe może ze 2 razy w tym w nocy a dzis robił noże z 5-6 razy ale co mnie przerazilo to kupy prawie wcale a śluz i krew! Jutro rano zasuwam do lekarza. Gdyby miał dziś temp. Lub mocne bóle brzucha to grzalabym do szpitala ale jemu w zasadzie nic oprócz tych kup
 
reklama
Myla strasznie mi przykro że tak się męczycie :* mam.nadzieje ze lekarze szybko wam pomogą i będziecie mogły w końcu w pełni cieszyć się sobą!
Daj znać co lekarz powie bo i napisz co z Ksawerym
 
Myla z moja mala wlasnie skonczylam walke od godz 8.30. Masakra jakas, nakarmiona p, umyta aciagle placz, wicie. Brzuszek tez jej raczej nie bolal o miekki byl, kupa byla ale taki ma problem z zasnieciem, tak walczy ze soba, biedna, przysnie na 15 minut i wisk.


Sataga zdrowka zycze, i cale szczescie ze malutka bedziesz miala przy sobie.

U nas w poniedzialek kontrol na 6 tygodni ze mna i mala razem. Po badaniu. Dostaniemy skierowanie na szczepienia w 8 tyg i tez szczepie na wszystko co maja w kalendarzu szczepien.

A ja dzisiaj probowalam nowy nabytek nosidelko-chusta. Super sprawa dla mam nie majacych ochoty lub obawiajacych sie tego calego wiazani chust.
image.jpgimage.jpg

Pozdrawiam ispokojnej nocki bo u mnie jak zwykle zaraz pobudka bedzie :angry::angry:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 54
  • image.jpg
    image.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 60
Sataga zdrówa oby szybko cie wyleczyli.

Myla współczuje, zobaczycie u specjalisty czemu mała ciągle płacze i żeby pomogli. Mam nadzieje że Ksaweremu nic nie będzie. Buziaki dla was i siły dużo.

Maksika fajna chusta, ja jednak nie kupie, bo na szybkie wypady do marketu mam nosidełko a na spacer wózek bo myśle że i tak latem w te upały to by nie dało rady nosić małej bo byśmy sie zapiciły.
A moja może od kąpieli z pół godz spała, mam nadzieje że w końcu zaśnie bo oszaleje.
 
Kuklaki wlasnie o to chodzi ze TO jest nosidelko. Z tylu sa dwa pasy zszyte na bokach sciagasz, wkladasz malca i w droge. Fajna sprawa bo szybko i sprawnie. Ale na te upaly co sa w Pl to racja, nie bardzo wskazane, najwygodniej to jednak w wozku.

No a moja znowu jeczy, co jest grane to nie mam pojecia, wrrrrr.
 
Sataga oby Ci to szybko wyleczyli.

Doli,Myla zdrowka dla starszakow.
Doli a moze sproboj mu dac strzykawka szybko wcisniesz tylko zeby nie wyplul. Albo malo pedagogicznie obiecaj cos co lubi po wypiciu.

Maksika fajne to nosidlo. Moj w pionie nie chce sie do mnie przytulac tylko glowa jak najdalej . I przez to nie mozemy sie nauczyc chustowania.
 
Hej. Tak właściwie to nie mają pojęcia co mi jest. Dzisiaj porobia badania i może się coś okaże. Podejrzewali wyrostek. Później zapalenie przydatków. Ech...ciągle coś u nas. Udał nam się weekend na wsi nie ma co.
Myla mam nadzieje, że to nic takiego. I zdrówka dla starszego.
Doli dla twojego też dużo zdrowia.
Jak się czegoś dowiem to dam znać.
 
Sataga, mam nadzieje, ze to nic poważnego. Robili Ci usg czy cos w tym stylu czy "strzelają"?

Myla wspolczuje i życzę, zeby szybko przeszło bo bidulka taka umęczona jestes, jak tu sie cieszyć macierzyństwem :-(

Moja cos wczoraj dzikowala, nerwowa przy cycku, szarpała odpychała, nie wiem o co jej chodzi czasem...wieczorem długo karmiłam i znowu od 22 spi :szok: nie wiem czy ja budzić (np po 5h) jak normalnie przybiera czy sie cieszyć i wysypiać. Starsza tez tak szybko przesypiala nocki i mi to pasuje. W pon polozna przyjdzie ostatni raz to spytam..

Mi wczoraj optymizmu zabrakło heh..w nic sie nie mieszczę i wyglądam zle w każdej rzeczy. Zaraz musze sie pakować bo o 10 chcemy wyjechać a ja w czarnej d...ie :baffled:

Doli mielismy wczoraj do Krakowa jechac bo m sie uparł ale w taki upał i tak bym nie chciała nic zwiedzać z dwójka maluchów :baffled:

Asia, my byliśmy na strefie dla dzieci tam jest cieplejsza woda, powietrze, nie wiem czy chloru mniej ale Olivka z dwa razy łyknęła wodę bo główka kręciła i nic jej nie jest.

Ale len! Nic mi sie nie chce!!
 
Dobry :)

Myla przykro mi :(
Mam nadzieje ze szybko sie poprawi [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Sataga jak sie czujesz ???[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Lei bezpiecznej podróży i miłego pobytu :)
Pozdrów Polskę :) [emoji173]️
 
reklama
Dzien Dobry :)

Qrcze czytam na biezaco ale z pisaniem cos sie ociagam :))

U nas dzis zapowiada sie piekny dzien wiec pewnie caly dzien w ogrodzie spedzimy :)

Myla, Doli - zdrowka dla dzieciakow

Vesunna - &&&& za bezproblemowe szczepienie

Sataga oby to nic powaznego &&&&&

Babydust - my jestesmy na cycu ale troche sie dokarmiamy mm ( nieduzo) bo mam wrazenie ze T wiecznie glodny :( karmien wychodzi tak 6-7 na dobe i czesto mamy 5 minutowe ciumkanie :( jak przybiera dowiem sie w najblizszym tygodniu bo wizytujemy u pediatry :)

No i wiecej nie pamietam
 
Do góry