reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Widze ze nie tylko ja nie spie;). Moj po spacerze wybudzil sie tylko na karmienie i odrazu usnal- szkoda mi go bylo wybudzac i nie myty pierwszy raz. Od godziny lezy . Oczyska otwarte i ani mysli spac. :eek: no ale co sie dziwic jak od 15 praktycznie spi. Oby nie do rana :banghead:
Moj w czwartek wazyl 4110. Takze ok 600 g w dwa tyg.
 
reklama
Nakarmiony panicz... No to można iść spać, a ja wyspana :/ no ciekawe..

Ładnie ważą Wasze maluchy :) u nas położna w środę...

Muszę jeszcze na usg bioderek zapisać go bo zapominam :/
 
Anulka Kubus tez o 1:30 wstał :)

Teraz wmucił 130 i spi :)
Nasza położna mówiła zeby najlepiej raz w tygodniu ważyć - u nas jest to poniedziałek - zeszły młody miał 4290 ...

A co do ropienia oczka to położna mówiła ze to często jest ponieważ kanaliki sa jeszcze małe ... U Kubusia sie poprawia po tygodniu ...
 
My też się karmimy. . moja Lila wstaje co 1-1,5 h a dziś jeszcze na zatkany nosek i trudno jej oddychać. muszę jutro kupić koniecznie sól morska żeby się dziecko nie meczylo. Juz kurde zdarzyło mu się ją 2x dokarmic bo co ja odstawiłam ba 5 min od piersi to ryk i szukanie. . wczoraj aż sama się poryczalam- niby rano mam cyce jak balony a im dalej w dzień tym jest gorzej:( i juz widzę ze po każdym takim dokarmieniu młodej nie chce się ssać cycka.. chyba będę na łyżeczka dawać mm.. myślałem że uda mu się coś laktatorem zedrzec ale uciagnelam niecałe 30 ani kropli więcej:( a cycku zmasakrowany:(
 
Anulka no serio Hahaha potem zdycham w dzień..

Kolejne karmienie zaliczone... Obudził się równo co do minuty do 3 godz..

Muminek pobudzisz laktacje i będzie ok.. Chyba że jesteś tak bardzo przeciw mm no to częstsze przystawianie tylko..


Ale jestem głodna.... -_-
 
Ja mojej daje 90ml wiecej jej sie nie mieści! ;-)

Takie okruszki z większości Waszych dzieciaczków :sorry: tzn wiem, ze to moja jest duża ;-)
 
reklama
Do góry