reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Milia może Malgosia miała chwilowy problem kupkowy oby!! Ja też mam to mleko na czarną godzinę :)

Taak jak porozbierany na dworze to szczę$liwy:)

Doli jak go wyciągnelam w parku z wózka to babką prawie oczy z orbit powychodziły :)) i dziś jeszcze bez budy bo kupiluśmy mu parasolkę ;)
 
reklama
Moje dziecko ma swoje zdanie na ten temat :D
 

Załączniki

  • 1429981245240.jpg
    1429981245240.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 72
Aneczka my po 2 dniach chyba wychodzimy z kryzysu - zobaczymy jak nocka :/ ale od poludnia juz jadla normlanie co 2 - 3 godz a nie co godzine wiec lepiej

u nas niby 20 stopni bylo ale dalej z wiatrem
takze kombinezonik w dalszym ciagu grany i jak mloda przynieslismy z dworu to wcale zgrzana nie byla ale przynajmniej mogla pospac sobie dalej bez cieplego ubrania przy otwartym balkonie na osciez przykryta tylko kocykiem :)

Lei tyle mleka sciagasz :szok: rety ja fakt ze pomiedzy karmieniami ale ledwo 60ml z obu cycow sciagam :) moze starsza dokarmiaj jak tego tyle masz hahaha moje starszaki koniecznie chcialy sprobowac mojego mleka wiec dalam im na lyzce :-D pluły dalej niz widzialy hahaha

Karina myslisz ze Kubus juz ma katar ? takie maluszki maja jeszcze odporonosc po mamusi wiec nie choruja tak szybko :) ale zycze zdrowka Emily i Kubusiowi

Pat wszystkiego najlepszego :)
 
Natasza nie to ewidentnie cyc już żreć... Ostre ssanie zaliczone że starszym i była różnica;) domyślam się reakcji na spacerze hehe, my bez takich odważnych akcji bo w cieniu zimno i zimny wiatr który był dosyć mocny.. Adaś boski hehehe :D



Milia my też bebilon ale zwykły pół na pół z comfortem, dokarmiam go 1-2 razy na dobę..

A ja już pod prysznicem prawie :D
 
Karina misiu śliczny i super pamiątka :)
Kurde nie fajnie z tym katarkiem :-/ oby jak najszybciej im przeszło !!&&&

My już po spacerku i po zakupach Adaś został wyletniony ale dobrze mu było :)
Śliczny krasnoludek. Oj jak zazdroszcze pogody i spacerków. :-)


Dziękuje dziewczynki !:*

Natasza słodki krasnal :)
A tu mój malutki i uchwycony uśmiech <3
Uśmieszki naszych maluszków bezcenne, jak widze u mojej uśmieszek, to nie wiem czy się śmiać czy płakać z radości.

Pat wszystkiego dobrego.
 
Moja dzisiaj co godzine prawie jadla i co chwile kupe robila i to taka zadka, to normalne? Tate nawet obsrala jak ja przebieral, myslalam ze padne:-D. A od wczoraj kupa to jak musztarda:szok:
Ropka jej leci z jednego oczka. Dobrze ze jutro przyjdzie pediatra.

Fajnie macie ze spacerkami, ja mam nadzieje ze nie bede 40 dni w domu siedziec bo oszaleje.
 
reklama
U nas tez kupsztal jak musztarda z babelkami.

Ja dzis karmilam nad woda;) u nas w centrum mini plaza i zalew + plac zabaw. Do domu 5 min ale starszy nie dal sie zaciagnac . Mlodszy zjadl pod pielucha i dalej spi wrocilismy do domu i spi. Oby noc tez przespal bo ja ledwo zyje juz na dworze ziewalam.
Matka wykapana w pizamie a dzieci - starszy jak diabel po zabawach w piachu oglada bajki i nie wolno mu przeszkadzac a drugi spi. 4 h isnych szalenstw i dalej ma sile ja troche postalam z wozkuem reszte na lawce i padam.

Natasza cudne zdjecie;) moj czesto ma takie zdanie. ;)

Pat 100 lat;).

Karina zdrowka dla dzieci.
 
Do góry