reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

U nas tez kiepska noc a raczej poranek. Karmienie o 4:30 a o 5 juz starszy wstal i nie usnal :/ echhh a mialam pkan siasc do pracy pisania dzis ale jestem zbyt zmeczona. Do tego mloda aktywna juz 3 godziny ;)

Kurcze dostalzm 2 oferty pracy... :O i co mam odpusac?!?! Hehehe.
 
reklama
hej dziewczyny, ja jakoś nie mogę się zabrać do pisania, próbuje wszystko ogarnąć w domu bo dopiero od wczoraj jesteśmy. . gratuluję wszystkim nowo rozpakowanym:) ciężarówek nam coraz mniej zostało:)
u nad boska pogoda, ona pootwierane i chyba tez się wybierzemy na spacer:)
Lila dziś marudna, ciągle chce tylko na cycku, jak nie rzucę wszystkiego i jej nie dam to jest taka rozpacz ze szkoda gadać, biedne glodzone dziecko;)
wy przynajmniej możecie iść na pizzę albo zjeść coś innego dobrego- ja właśnie na gotowała cały gar prazonych jablek i drugi zupy ziemniaczanej krem i tym przez kolejne dni będę się żywic;( jeszcze co najmniej 4 tygodnie dieta półpłynna - żeby to chociaż pomagało, dziś w kibelku przeżyłam kolejny dramat:( ehh
jedyna dobra rzecz to taka ze w ogóle nie wyglądam jakbym kiedykolwiek była w ciazy.. do wagi sprzed brakuje mi jeszcze jakieś 4 kg a przytyłam 16.. żeby tylko pokarm mi przez to nie poleciał.
 
Widzę że u większości ciężki dzień/noc...u nas niestety tez...w nocy mały obudził się o 00:00 i w pełni zasnął dopiero o 2...później pobudka o 4 ale szybkie karmienie kupa i spać ale od 7 był dramat...mały ciągle na cycku, płakał...o 9:30 zasnął na 30min, obudził się i znowu ciągle płacz i cyc i tak do 11;40....nie wiem czy nie ma wzdec....:/ mam nadzieję ze to szybko minie bo wykańcza mnie to i fizycznie i psychicznie bo nie wiem jak mu pomóc...


Kifsi gratuluje duuuuzego synka!:) dochodz szybko do siebie !:)
 
Tabasia odpisz na dwie, odzywa rozmowę i zobacz gdzie lepsze warunki :)

Muminek o kurcze ci za dieta:( oby to szybko zleciało...

Pat a to nie kolki? Może coś zjadłaś i mały tak reaguje?

Aylin idą łeb w łeb;)


My właśnie wróciliśmy.. Cieplutko, super, mały dalej śpi.. :) zjedlismy pizze z wózka spacerując hehe a teraz jem ptysia bo smaki muszę zroanowazyc... -_-
 
Doli tylko musze powiedziec przeciez ze jestem na macierzynskim... a to pewnie przekresli szanse na prace u nich w przyszlosci...

Muminku dzieki za posta o ten apce!! Wlasnie weszlam i jest kilka fajnych :) :) hurra dzis wprowadzamy nowy rytual usypiania na noc :) :)
 
reklama
Doli właśnie nie wiem -_- mam nadzieję że teraz jak się obudzi to już będzie lepiej :o właśnie zrobił przez sen dwie kupy wiec chyba brzuszek go nie boli ? Bo się nie orientuje jeszcze jak to działa...
 
Do góry