reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Heh Doli powiedz teściowej, ze odtłuszczone 1,5% masz w cyckach.

Malutkiej sie podobała kapiel. Zaraz jade po rowerek dla Viki. Chce jej zrobic niespodziankę na przyjazd.

U nas wszystko tfu tfu tfu prefekt..maz dzis spał z mloda, ja kimalam do 9.30!
 
ja dzisiaj bylam zwazyc nasza i przybrala 450 gr w ponad 2 tyg wiec pikus w porownaniu do waszych glodomorkow :) ale i tak wazy juz 4 kilo :)
kupilam dzisiaj na allegro sukienke na chrzest mimo ze nie mamy wybranego chrzestnego nie wiemy jeszcze dokladnie kiedy te chrzciny (koniec maja poczatek czerwca) ale tak mi sie podobala ze nie wytrzymalam :)

co do czapki to mi zawsze lekarka i polozone mowily ze dzieci nie choruja przez zawiane uszka tylko przez otwarta buzie
jak moja starsza corka miala 5 dni (urodzona w lato) i przyszla polozna starej daty nota bene a my wlasnie na dworzu bylismy to pierwsze co zrobila to zdjela malej czapulke (miala taka cienka batystowa) i pozniej moja corka po raz pierwszy czapke miala zalozona na poczatku pazdziernika :-D
 
Pat my mieliśmy taki dzień wcoraj nie zzostało nic jak położyć się z małym na odpoczynek. Dzięki temu udało mi was nadrobić.

Margo myślałam właśnie co u was

Mila no wlasnie fajne... zostalo mi 20tyg macierzynskiego czyli do wrzesnia. Bede z tym gosciem jutro rozmawiac. Moze cos uda sie wynegocjowac. Kurcze sami sie do mnie odzywaja. Ja nie szukam ale nie ukrywam ze jak tylko dostane dobre warunki to 2 razy nie bede sie zastanawiac nad zmiana ;)

Może nie zależy im na zzybkiej rekrutacji. Ja odpowiedałam na ofertę w lipcu a ostatecznie praca była dopiefo w listopadzie a właściwie w grudniu.
 
Tabasia odpisuj , powiedz jak jest a jak beda naprawde chcieli cie zatrudnic to poczekaja na ciebie :)
wcale nie jest tak latwo o dobrego pracownika wiec masz szanse :)
Ja jak Aniaa rekrutacja w marcu a dopiero od stycznia zaczelam prace :)
 
Ostatnia edycja:
Babydust 4 kg.. Bajka! Mój 3200:D

Ja czapę zakładam bo wieje mocno i wiatr jest zimny... Ale potem nie ma opcji :D

Myślę o wyjeździe na weekend majowy... Położna tak nas namawiała że chyba pojedziemy gdzieś... Tylko jak myślę ile gratów trzeba wziąć to mi słabo :D
 
No moje maluchy tez juz maja powyzej 3 kg..ladnie przybieraja na wadze...


Doli no wszystko trzeba wziąć... caly dobytek hehe .... ja tez chcialam gdzies pojechac z moim, moze do rodzinki sie wybierzemy:tak:

Tabasia.. odpisz im i dowiesz sie jakie warunki itp... moze sie uda... trzymam kciuki!:tak:

Karina kiedy ty wracasz do pracy?;-) bo pisalas kiedys ze szybko chcesz wrocic....

Babydust super ze juz 4 kg...:tak:
 
Ehh mój ma od wczoraj ciężki czas..ma problem ze zrobieniem kupy mimo że rzadka(sory za opis: ) ) boli go pewnie brzuszek jest płaczliwy i jest na etapie mamy rączek i cycusia..dziś nawet butelka mu nie pasowała za to uwiesić się na mnie to co 1.5-2h ..
Dziś go karmiłam w samochodzie :D

Pat masz rację ta bezsilbość jest najgorsza!!

Ja dopiero za tydzień się dowiem ile Adamek przybrał na wadze..to będzie po 3tyg

Margo ciesze się że się odezwałaś..kobito masz stalowe nerwy na złote rady!! Ja mam wredny charakter i ja bym już nie wytrzymała:-/
Moja mama już mi rad nie daje bo i tak nie słucham :D

Matka nasza coś nas zaniedbuje ;) :p

No i zapomniałam co komu jeszcze miałam odpusać...
 
reklama
Do góry