reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
ech Myla myslalam ze chociaz ty urodzisz to trzecie dziecko bez problemow
mnie teraz tez bardziej bolalo niz poprzednie porody
nie wiem dlaczego tak sie dzieje :/
najwazniejsze ze juz po
:-)
 
Babydust, Myla nie straszcie ;-).
Chciałabym mieć jeszcze dzieci, ale troszkę się boję trzeciego porodu. Pierwszy był spoko mimo oksytocyny, drugi był o wiele szybszy, za to boleśniejszy a oxy nie miałam. To co będzie za trzecim razem :rolleyes2:. Może do tego czasu zdążę zapomnieć o tym bólu...:tak:
 
Hehe Joanna ja juz o trzecim mysle ale to dopiero za rok ;)
Pierwsza cesarka,a teraz bylo spoko no oprocz tych problemow z tetnem to calosc naprawde bardzo milo wspominam. Ale ze wszystko musi sie wyrownac to pewnie trzeci bedzie koszmarny...
 
Czekam w domu na skurcze, już były co 6 min i przeszło :/ najgorsze jest to, że sie nie przespałam. Moze teraz minsie uda. Znajac moje szczescie to w nocy bedziemy jechać. A jak nie to rano i beda wywoływac.
dasz radę kochana, już niedługo !
trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Myla, Doli, dzielne bardzo byłyście !!!
Teraz kciuki za maluszki :) oby szybko wydobrzały !
I żebyście szybko do domku pojechali :D

Ja wywaliłam ciuchy zimowe z garderoby, odkurzyłam, umyłam podłogi, posprzątałam Majki pokój, wyprasowałam, wyprałam, a nic się nie dzieje... tylko brzuch trochę twardszy... no i mały rzuca się jak karaś :/
 
Tabasia ja też myslę, że za rok lub za dwa lata będę starać się o kolejne maleństwo. Na razie instynkt macierzyński mam zaspokojony ;-).

Co do 10 kwietnia - termin miałam na 16 kwietnia i nie chciałam urodzić tego 10-tego, za to podobała mi się data 21 marca a urodziłam 20-tego :-D
 
Myla, Kochana,śliczna Marcelinka, super, że już lepiej, mam nadzieję, że jutro Ci ją przywiozą :-) cieszę sie, że Arek taki zakochany, może jednak wiele teraz się zmieni :-) i strasznie mi przykro, że tak się nacierpiałaś, a mówią, że każdy kolejny poród łatwiejszy... jesteś bohaterką i masz to już za sobą na szczęście, teraz już będzie wszystko dobrze :***

Babydust, Małgosia dziś na spacerku była ubrana w cienkie body i pajacyk, na to welurkowy luźny śpiworek, czapeczka, kocyk i miała za ciepło, w trakcie zdjęłam jej czapeczkę i kocyk, bo bardzo mocno grzało. Ale bez nie odważyłabym się wyjśc.
 
reklama
Mam nadzieje, że.lekarze i położne wiedza co robią. Wolałabym być w szpitalu. Dowcipnie naeet nie zbadali. Ehhh. Kobiety tu rodza i jest ok. Koleżanka bardzo sobie chwliła. Powoli trace cierpliwość. Złośnik mały, ale tato, też ociagał sie z wyjsciem :p
Laseczki dzieki za wsparcie.
 
Do góry