reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza ja go jeszcze nie miałam... Tylko wczoraj na godz.. Ale leniuszek jest.. Z żarciem też... Przeciwieństwo starszego - glonojada, no póki co...

Karina już się zaśmiałam mega a położna jebla mi przez przypadek łóżko całkiem na dół z siedzenia... Poryczałam z 15 min i mija :p Morfina co chwila ale małe dawki hehe

Myla ale czemu??????? Trzymam kciuki, będzie wszystko ok, rozumiesz!!!!?? A mleko daj małej! Albo no nie wiem...? :'/ ja tam nie ściągałam jeszcze nic ani nie karmiłam...
Kluska jest słodka!!!! 2 łożyska??? O ta zachlanna panienka :D

Lei a ty rodzisz czy znowu grudzień??? :D

Milia właśnie!!!! Mi się tak obkurcza boleśnie a nie sama rana!!!!!

Oltoma eh, co robić... Musi być coraz lepiej :)

Marela paracetamol to syf hehehe

Babydust no... :( ale to dzień wypłaty bo 10 więc maluchy z konkretnym zamiarem na przyszłość :D

Sataga a tak i spadek nie jest normalny???

Asiorek Ty tyle bez wód jesteś???? To bezpieczne???


Joanna już z 4 lata temu to było, bo mój się załapał na ten program ale nie w związku z tym że był wcześniej urodzony


KinaM czyżby teraz Ty????
 
reklama
Spadek jest normalny byleby za duzy nie byl. Max 10% ( u nas do tych 10 to juz mniej niz 100 gram brakuje)
Martwilam sie bo mloda strasznie duzo smolki wydalila chyba ze 4 wielkie kupy a malo jadla i przez to spadek u nas duzy i boje sie ze nas zostawia. Mloda dzisiaj zrobila sobie 5 godzinna przerwe w jedzeniu przez co ja nie spalam pol nocy ze zdenerwowania (a cycki domagaly sie oproznienia). Teraz znowu nie spie bo ciagle na mnie wisi i wezcie tu kobiecie dogodzcie :)
Sprobuje zasnac bo leb mnie boli koszmarnie z tego niewyspania. Juz 2 nocka zarwana
 
Renatka widzę pracowicie jak i u mnie a efektów w postaci porodu brak..:confused:


Cos juz spać nie moge, planuje dzien ;-)

Ale cudnie ciepło, cała noc okna mielismy pootwierane!

Ptaszki cwierkaja az miło.

Ja sie tez troche boje tego porodu i bardzo liczę na znieczulenie. Moj maz ponoć bedzie walczył, zeby było tym razem wszystko jak należy, jak najmniej stresu i bolu :sorry2:

Pamietacie jak pisałam, ze mojemu sie odwidziało narazie trzecie? Od kilku dniu taka go fala miłości zalewa, ze mie mowy żebyśmy tylko dwójkę mieli :-D ja tam zawsze mówiłam, ze bede miała trójkę i pewnie tak bedzie ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Ja już też nie śpie.
Doli, Myla współczuje przeżyć, bólu, ale macie wspaniałe pociechy, które już niedługo będziecie tulić.
Ja miałam jakieś koszmary w nocy, wczoraj słuchałam w tv o babce, której cesarkę bez znieczulenia zrobili :-[ , już nie mówiąc o tym, że po wczorajszym łażeniu miałam nadzieje na poród, a tu lipa i chyba tak zostanie, więc teraz to i ja chyba dołącze do rodzących w grudniu. Do 15 miałam urodzić, tak się nastawiłam, ale się nie zapowiada :-[
 
dzien dobry w ten piękny słoneczny dzień:) świeżo upieczone mamusie jak tam? macie już swoje robaczki przy sobie? mam nadzieje ze tak i właśnie wysysaja Was do cna:)

u mnie dalej cisza, tylko brzuch twardy jak nie wiem i paluszki jak serdelki:) normalnie wszystkie buty mam za male:/ dziś taki piękny dzień do rodzenia- która następna? mam nadzieje ze ja!
 
reklama
Do góry