reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Melduje sie po wizycie.
I jak przewidywalam: szyjki nie ma, rozwarcie na 1.5cm ( ktory raz juz to slysze???) glowka bardzo nisko...
Jedyna nowosx to zapis Ktg gdzie pojawily sie delikatne pagorki, ale dochodzace max. do 40 wiec zwykle przepowiadacze ktorych ja po prostu nie czulam, za to co ciekawe to idealnie regularne ;-)

No ale nic, nie rodzimy w kazdym razie, na dowidzenia slyszalam moje ulubione "widzimy sie za tydzien" ale mialam wrazenie ze nie bylo powiedziane juz z taka pewnoscia... oby nie!

Karinka Kubus przecudowny!!!

No i co tam u naszych rodzacych, sa juz bobaski???
 
Ania K , no to pięknie :)
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzielna byłaś !!!
Opisz w wolnej chwili i wrzuć zdjęcia :D

Czyli mamy pierwszego dzidziusia w tym tygodniu :D

Pierwsza Fota z Sesji Kubusia :)

Zobacz załącznik 680259

Mogłabym go schrupać :p
o rajciu !!! przepięknie !!!
:-)

U mnie można powiedzieć że się zaczęło dziać. Podczas badania chlusnely wody i teraz zaczyna boleć :/ nie ma już odwrotu, aaa!!!
Dzięki za kciuki. Teraz na pewno się przydadzą :)
oj to gina zalałaś ? :)
hehe

KCIUKI ! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Taa mój M jest fanatykiem Volvo ktorych blisko nas jest mało wiec nie sadze żebyśmy coś znaleźli...bo jechać dalej na razie nie ma jak
 
Mila83, fajnie, że Was jednak wypuścili :-)

A co to osoby takie "akcje" na facebooku organizują... albo takie, które same się strasznie wycierpiały, są zawistne i tego samego życzą innym, albo, mam nadzieję, że nikogo nie urażę teraz, zdewociali "katolicy", którzy uważają, że kobieta w bólach powinna rodzić, bo Bóg tak kazał...
Nie ma się czym przejmować :-)

Milia, też jestem katoliczką, ale wydaje mi się taką zdroworozsądkową i podpisuję się pod Twoimi słowami w 100%
 
Ania.K, gratuluję serdecznie!!!! Życzę Wam dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu!!!!!
No i po cichutku troszkę zazdroszczę ;o))

Oj, Satyga, współczuję takiego czekania!!!! Szkoda, że nie chcą Ci pomóc dzisiaj... Trzymam kciuki aby wreszcie samo ruszyło!!!!

Karina, cudna fotka ;o))))))) No, ale skoro cudny Kubuś to i zdjęcie musi być piękne!!!!
 
reklama
Do góry