reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ja tam sie obzeram i czekam na poniedziałek :-D takze na mnie nie liczcie!

Maz zabrał mloda na spacerek takze odpoczywam w ciszy :tak:
 
reklama
Doli ty tu tych co sn rodzą nie obrażaj no.
Ale jest jakaś durna,akcja na fb ze te co cc to nie matki. I to juz mi się nie podoba.

Muminek pól miasta złaziłaś a,do mnie nie przyszłaś :) nie ładnie

Ja ide do kina. Skoro nie rodze
 
AYlin alez źle zrozumiałaś :p

mi chodzi o ludzi pokroju ",mojej kuzynki" którzy wprost mówią, że jak cc, znieczulenie przy sn to w ogóle nie matka, że trzeba dac się zarżnąć i cierpieć ile wlezie i to mnie wkurza
bo każdy neich rodzi jak chce i jak może a nie na zasadzie w imię tego co trzeba

a szwagierki niestety są właśnie takie psychiczne jak ona.. no coż.. lol
 
Doli ty tu tych co sn rodzą nie obrażaj no.
Ale jest jakaś durna,akcja na fb ze te co cc to nie matki. I to juz mi się nie podoba.

Muminek pól miasta złaziłaś a,do mnie nie przyszłaś :) nie ładnie

Ja ide do kina. Skoro nie rodze

Aylin bo się nie okreslilas w której części miasta jestes;) bylam w Millennium , polazilam, pani zrobiła mi manicure i kupiłam nienarodzonej prezent żeby ją przekupić do wyjscia, ale na razie nie dziala:/
 

Załączniki

  • 1428507609345.jpg
    1428507609345.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 70
Mila83, fajnie, że Was jednak wypuścili :-)

A co to osoby takie "akcje" na facebooku organizują... albo takie, które same się strasznie wycierpiały, są zawistne i tego samego życzą innym, albo, mam nadzieję, że nikogo nie urażę teraz, zdewociali "katolicy", którzy uważają, że kobieta w bólach powinna rodzić, bo Bóg tak kazał...
Nie ma się czym przejmować :-)
 
reklama
Do góry