reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Magda moja Laura miala to samo z cycem. a teraz z Wikim robię tak jak Myla mówi,wkladam do buzi smoka jak marudzi i jego polizek klade na cycu i zaraz zasypia. potem wyjmuje smoka i odkladam.

wczoraj po wielu stresach w koncu wyszlismy do domu. moj synus jest zlotym dzieckiem, je, kupcia i spi. dzis w nocy obudzil sie tylko raz nakarmienie o 4 i potem o 10 musialam go wybudzac na cycka.

nie nadrobie was juz, bo cora steskniona i nie odstepuje mnie na krok. urodzila/rodzi ktoras???
 
Moja smoczka też nie bardzo chce

Co do tego spania w brzuchu a po urodzeniu to moja teraz spać chodzi tak kolo 22. A ja w ciazy potrafiłam do 12. 1. Siedzieć

Asia wro ja już urodziłam szwy ściągnięte wczoraj ale też jeszcze nie bardzo laże bo trochę boli...

Karina słodkie to zdjęcie :)

Sataga Ania kciuki :)
Coś wy się rozleniwilyscie z tym rodzeniem
 
Dziewczyny ale produkcja, ciezko was nadrobic .. no ale udalo sie ufff


Magda.. wlasnie Zuzia zjada Mikolaja... sa podobni do siebie

sataga , Ania kciuki trzymam zeby szybko poszlo

Asiatipl zdjecia dodalam na nasz watek dzieciaczkowy

Karina cudne zdjecie!! super ze moglas zrobic sobie taka sesje! piekna pamiatka...

Kuklaki fajna waga, taka w sam raz

Kifsi kciuki za ktg



Do mnie w piatek przychodzi polozna
 
Do mnie jutro przychodzi położna i bylam dzis na wadze -11kg z 17 ciążowych ... Teraz na dietę przechodzę [emoji6]

Ale mnie krzyż boli :( , zamiast byc lepiej to gorzej jest ...

Przy wypisie sie dowiedziałam ze 500ml krwi straciłam ..., czy to duzo ?
 
Hej Dziewczyny wyjatkowo nie nadrobilam nic od wczoraj wiec nie jestem na bierzaco ale mialam cisnienie wysokie 162/95 i musialam pojechac do szpitala. Wynik krwi nie byl super dobry wiec mnie na noc zostawili...za to cisnienie bylo juz idealne haha na sali wcale nie mialam zasiegu dlatego nie moglam was poczytac nawet :)
Gdyby cisnienie dzis bylo wysokie to by mi wywolali porod no ale nie bylo koniecznosci... Jutro jeszcze raz musze podjechac na ktg bo maly tak sie jakos kreci :)
Trzymajcie sie zaraz bede Was 'nadrabiac' :)
 
reklama
Do góry