reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dzieci były od rana u ojca i przyjechały po 20.Cypi ma takie wzdęcia ze nie może się wyprostować! Chodzi zgięty w pol i juz niewiem co mam zrobić. Najpierw wlalam mu gorącej wody i posiedzial w wannie,potem kazalam mu się położyć zeby zasnal ale go boli i nie może spać,dalam mu no spe i nic,butelkę z ciepła woda na brzuch i nic. Trochę polazil żeby się rozruszac,niby lepiej ale na jak dlugo. .. Święta!
 
Dzieci były od rana u ojca i przyjechały po 20.Cypi ma takie wzdęcia ze nie może się wyprostować! Chodzi zgięty w pol i juz niewiem co mam zrobić. Najpierw wlalam mu gorącej wody i posiedzial w wannie,potem kazalam mu się położyć zeby zasnal ale go boli i nie może spać,dalam mu no spe i nic,butelkę z ciepła woda na brzuch i nic. Trochę polazil żeby się rozruszac,niby lepiej ale na jak dlugo. .. Święta!

skąd pewność, że to wzdęcia? chyba, że już wcześiej tak miewał. a nie boli go po prawej stronie u dołu..? mnie tak doskwierał wyrostek trzy dni, aż w końcu jednego lekarza oświeciło i wycięli, zanim mi pękł. Oby to nie to, ale tak mi się przypomnialo, że opcja taka jest..
 
Myla a jakies espumisany moze masz ? to by mu pomoglo jesli to wzdecie ://

Natasza u nas w szpitalu stala waga w lazience :)

Lei moze tak jak ja i Margo urodzisz dokladnie w terminie czyli jutro :) :hihi:

urocze swieta :/ z mezem juz zaliczylam dzisiaj awanture :( :crazy:
 
reklama
skąd pewność, że to wzdęcia? chyba, że już wcześiej tak miewał. a nie boli go po prawej stronie u dołu..? mnie tak doskwierał wyrostek trzy dni, aż w końcu jednego lekarza oświeciło i wycięli, zanim mi pękł. Oby to nie to, ale tak mi się przypomnialo, że opcja taka jest..

Chodzi bo chce mu się kule ale nie może zrobić ani sobie popierdziec. Jak siedzi w miejscu to jest w miarę. Gdyby to był wyrostek to by wyl znając go. DaLAM mu meliske
 
Do góry