reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Naprawde jest coraz lepiej. Gdybym jeszcze mogla wiecej odciagac to juz w ogole byloby super.
Pije herbatke na laktacje,jem mleko w proszku (to ktorego mloda juz nie wypije ze wxgl na alergie) moze powinbam sprobowac biszkoptow? :D

Milia 6h to moglas sie wyspac :)

Doli a jak psychicznie? Na ujastku ta cc?

Szaj a Ty tez szykujesz sie na cc??
 
reklama
Juz bym tak chciała zacząć cos dziać jakies ćwiczenia, basen, odchudzanie brzuszki cokolwiek... Czuje taką małą stagnację:/ no i bardzo bym chciała mniej juz moją normalną wagę
 
Tabasia tak, no psycha genialna ciesze się na samą myśl, że będzie tak jak chce, tylko skurcze w dzień nakręcają mnie hehe jakby nie mogły mi odpuścić
 
Doli to super ze nastawienie masz takie :)
Ja znowu na odwrot nie chcialam drugiej cc. Ale jakbym miala taki traumatyczny porod jak Ty to pewnie 2 razy bym sie nie zastanawiala ;)

Anemonne mi po porodzie zostalo 10kg na plus ale sie nie martwie. Za jakis miesiac zaczne moze biegac (choc tego nie lubie ale moze sie przekonam) albo jakas zumba... zobaczy sie :) ja to w ogole do sportu lewa jestem ale musze wzmocnic cialo bo takie sflaczale a latka leca ;)
 
sharmota dobrze ze juz masz wizytę za sobą:) dowiedzialas sie czegoś o swoim partnerze? mam nadzieje ze sytuacja się wyjasnila

Niby tak, ale ząb wciąż boli. Co prawda ból dozniesienia, ale jestem nim już zmęczona. Nic prawie nie jadłam przez to i aż mi chyba słabo..
Tak, dowiedziałam się. Zatrzymali,niby rutynowa kontrola, bo inna rejestracja itd. A ubezpieczenia i dokumentów ze sobą nie wziął, a, że kłótliwy, to pewnie jeszcze zaczął dyskutować. Jednym słowem ''biedaczka'' zatrzymali bo później to w ogóle swoich danych nie chciał podać. Pokrzywdzony jednym słowem. Mnie brak słów. Więc nawet nie dochodzę co i jak. Nie będę dziecku ani sobie więcej zatruwać głowy jego nieodpowiedzialnością. Co ja mogę..

Pat,
haha brzmisz jak Matematyczka:) Taki to wzór, że z całą pewnością w lipcu okresu mego nie było. Wychodzi na to,że jakby od lipca do dziś w ciąży jestem 9 miesięcy i sześć dni. Haha
A Szanowny Ryszard (Gin) święcie przekonany, że ja 15 lipca miałam pierwszy dzień ostatniej menstruacji ( toż to kłamstwo jest, kto mu podał tą datę??) Tak więc, chyba powinnam rodzić, tak?


Wszyscy teraz naokoło żyją 'fit z Ewą Chodakowską'. Próbowałyście? Albo może zamierzacie? Może warto. Ja jeszcze nad tym nie myślę, najpierw urodzę ( Daj Bóg), a później się będę martwić..:D
 
to ja was wkurze ;) ta ciaza to moja idealna dieta :) zaraz po porodzie mialam 4,5 kilo mniej niz przed ciaza :) a dzisiaj zalozylam rajstopy i sukienke i prawie mi nie widac brzucha juz, jakbym zalozyla gacie obciskajace to mysle ze wcale by go nie bylo :) owszem jest flak bo wiadomo i macica jeszcze nie obkurczona ale jak na 3 ciaze i 3 dni po porodzie to i tak wyglada niezle
 
Pospałam trochę, co prawda niespokojnie przez ten ból, i też cała mokra się obudziłam. Więc noc myślę przede mną stoi otworem. W sensie bez spania.
Nie przepadam za serialami, ale mój jedyny ''Greys Anatomy'' skończył się. Macie może jakiś lekki, przyjemny film do polecenia? Proszę:)
 
sharmota jak masz internet to obejrzyj sobie Hart of Dixie - taki przyjemny serial, na poprawę humoru jak znalazl:)
a chłop durny i na to nic nie poradzisz, teraz musisz myśleć o sobie i dziecku a nie martwić się nie odpowiedzialnym facetem
 
babydust nienawidzimy cie! nie dość ze juz masz swój skarbek przy sobie to jeszcze jesteś sucha jak patyk! aaa a toż to jawna niesprawiedliwość!!! :):):)

a z chodakowska ćwiczyłam i uważam ze naprawdę warto:) szczególnie jak się ma mało czasu:)
 
reklama
Do góry