reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia zlapaly mnie skurcze ale myślę że będą mnie tylko męczyć a nie urodze...bo dzisiaj mam wyjątkowo bolesne ale z moim szczęściem zaraz minie i o...

My dopiero wracany od teściów...źle nie było ale brzuch został wymacany. Zresztą po 1,5h poszlam do M bratowej i siedziałam z nią i jej synkiem wiec spoko :p tylko skurczybyki psuly mi wieczorc
 
sharmota jak masz internet to obejrzyj sobie Hart of Dixie - taki przyjemny serial, na poprawę humoru jak znalazl:)
a chłop durny i na to nic nie poradzisz, teraz musisz myśleć o sobie i dziecku a nie martwić się nie odpowiedzialnym facetem

Ach uwielbiam Hart of Dixie ale niestety ostatni odcinek zobaczylam przedwczoraj i teraz co? Podobalo mi sie tez Jej szerokosc Afrodyta.


Dzisiaj malo aktywna jestem bo moj m mi kupil nowy telefon i sie wprawiam w obsludze, ale apke BB juz sciaglam:happy: :tak:
 
Pat może cos ci ruszy

Ja teraz pol nocy nie będę spala... Mała dziwnie się wierci w brzuchu na dodatek.
Cyprianowi przeszło trochę i poszedł spać. Arek spi chyba juz z 2 godziny a ja leże i oglądał jakieś g wno na TVN i z nudów cos podgryzam cały czas
 
Fajnie by było ale watpie...juz bym to mogła mieć za sobą...-_- myślę że będziemy z Myla razem narzekać na skurcze i na tym się będzie kończyć :D
 
reklama
Do góry