reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

muminku z tym patykiem to mega przesadzilas hahaha ja startowalam z duza nadwaga stad ta moja radosc
teraz mam 80kg - wiekszosc z forumek pod koniec ciazy tyle nie ma a ja juz po ciazy
 
reklama
Naprawde jest coraz lepiej. Gdybym jeszcze mogla wiecej odciagac to juz w ogole byloby super.
Pije herbatke na laktacje,jem mleko w proszku (to ktorego mloda juz nie wypije ze wxgl na alergie) moze powinbam sprobowac biszkoptow? :D

Milia 6h to moglas sie wyspac :)

Doli a jak psychicznie? Na ujastku ta cc?

Szaj a Ty tez szykujesz sie na cc??

Tabasia, teoretycznie mogłam, ale po 3 niestety obudziłam się cała zlana potem, pościel mokra do zmiany, pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło :szok:

Wiem, że cc to operacja, ale ja sobie chwalę... nie mam porównania z sn, ale cc wcale nie jest takie straszne, tzn. może jeśli coś pójdzie nie tak, to większe ryzyko komplikacji, chyba dla następnych ciąż też większe ryzyko, bo zarodek moze zagnieździć się w bliźnie albo blizna może się rozejść, jak za wcześnie następna ciąża, ale jesli chodzi o sam moment porodu i samopoczucie po, to nie mam zastrzeżeń, wiadomo, że potem boli, ale jak się szybko stanie na nogi i stara sie dużo ruszać, to naprawdę szybko dochodzi się do siebie.
Tylko czy to prawda, że mięśnie brzucha mozna ćwiczyć dopiero pół roku po cc?
 
Sharmota jeszcze dwa odcinki zostały chyba ;-)

Ja oglądam Nietykalnych. Kocham ten film! Wlasnie skaczą z góry na paralotni :sorry2: z 5 lat temu tez tak skoczyłam z 2 tys metrów, cos pięknego ale juz sie chyba nie odważę ze wzgledu na dzieci..człowiek sie bardziej rozsądny robi ;-)

Ja tam polecam biszkopty :tak:
 
Ostatnia edycja:
Lei, w szpitalu. Wpłynął na to krótszy tydzień przez poniedziałek wielkanocny oraz fakt, że wedle słów położnej, jest wyjątkowo dużo ciężarówek po terminie, które muszą mieć ktg codziennie lub co dwa dni.

Milia, w moim szpitalu normalnie ktg robi się w zupełnie innym skrzydle niż IP, ale tam już nie było miejsc na ten tydzień, żeby mnie wcisnąć. Poradzono mi na rejestracji, żebym przyjechała na IP, powiedziała co i jak i tam mi zrobią ktg. Nie mam pojęcia, czy to będzie w tym pokoju, gdzie są też przyjęcia na oddział, czy też gdzie indziej...Zobaczę jutro.

Tabasia, a żebym ja to wiedziała :p. Na chwilę obecną wygrywa u mnie sn ;).
 
Ostatnia edycja:
A ja nie miałam ani razu ktg. I nawet rozmowy o tym nie było. Ja tego Ryśka zamorduję. nie wiem czy do 10 czekać czy już jutro do niego nabijać.
 
No nieee trzeba czekać niestety...;-)

Ja tez mam w szpitalu bo moj gin ma urlop do 13.04...i teraz mam zamiar chodzić co 2 dni bo uważam sie za przeterminowana ciężarówkę :-p tylko u nas nie trzeba sie zapisywac, ogolnie co jestem w szpitalu to pustki, jakby nikt nie rodził :baffled:
 
Anemonne tak to już jest z kp. Ale póki dziecko przybiera na wadze to znaczy że jest ok i nie musisz się wcale zastanawiać ile ml zjadło :)Babydust super z wagą. Gratuluję :) ja się jutro w domu zwaze. Ciekawa jestem ile mam kg na liczniku.
 
reklama
Szaj ja z Toba oszaleje :D

Milia zdrowka!
Ja samej cc zle nie wspominam. Ale miesiac na przeciwbolowych lecialam.
Nie pamietam juz kiedy mozna zaczac uprawiac sporty ale mnie ta blizna dlugo ciagnela :/
Teraz mam porownanie i powiem szczerze ze ciesze sie ze nie zdecydowalam sie na drugie ciecie.
 
Do góry