reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witajcie Dziewuszki,
widzę, że nocka nie dała wytchnienia. Miałam to samo. większość nocy się przekręcałam z boku na bok, kursowanie do łazienki. A tak mnie boli coś w kroczu,że nie mogę, nie wiem mięśnie czy pachwiny, czy co mnie tam boli ale jak takie potężnezakwasy. CHyba, że to objawy, że główka nisko??

a brzuch twardy robi mi się bardzo często i dosyć długo taki pozostaje? to coś znaczy? czy to są skurcze? ja już się gubię w tym wszystkim.
Muszę czekać na mojego gin, bo w innymmieście jest, a przez telefon to nie za wiele mi powie. ciągle mi siedzi w głowie ten termin, a boję się, że będę się tak zastanawiać, zastanawiać i w końcu zacznę rodzić.

Czeka mnie dziś jeszce nieprzyjemna rozmowa i mała przeprowadzka. nic mi się aż nie chce, jakaś czarna chmura wisi nade mną.
Choć całą noc nie spałam, to o 6 już wstałam. Ale za toprzespałam cały dzień..

Eewel powodzenia!! Jakoś na spokojnie przyjęła te końcowe objawy .. podziwiam! =))

Aylin, cóż za paznokietki, nonono ;))
 
reklama
Pat do k ok lezsnki kosmetyczki na ploty pojechalam :)

Dziewczyny ze bolocym spojeniem - po ciula sie męczycie???? Idźcie do rehabilitanta sie obkleić. Ten typing naprawde pomaga. A za 10-20 zl szkoda cierpieć.
 
Aga ja już nie mam! Kisiel wyleciał i nie powrócił... Teraz sahara..

Aylin do17??? O matko... Piękne pazury

Myla no to wylaszczylas się :D idź rozchylac nogi!
 
Płaczem ;,o(
wylazły 2 wielkie hemodupki (jak tu przez któraś pięknie zostały określone).... A już myślałam, że mam je pod kontrolą...

W tej ciąży to nic miłego nie mam... w pierwszej to przynajmniej mocne paznokcie i świetne włosy miałam.... teraz włosy wypadają jak zawsze i są takie nijakie sianowate a paznokcie ciągle muszę podcinać bo co chwila zadzierają mi się albo łamią...

Myla, no chyba humor poprawiony piękną fryzurą!!!!! ;o)

Ja u fryzjera wczoraj byłam, ale oczywiście jak wyszłam to wiatr i deszcz się nimi zajął i nawet sobie ich dobrze nie obejrzałam ;o(

Ech....

A tak w ogóle to mąż w interesach wyjechał tydzień temu a ja siedzę z córką u rodziców i już chce do domuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!
buuuuuu....
 
reklama
Do góry