reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Oltoma ale ty masz jeszcze miesiac do porodu to troche podrosnie jeszcze ;)
ja wizyte mam jutro choc w sumie nie wiem po co bo pewnie bedzie jak wasza
mierzenie cisnienia, wazenie i szybkie usg na lozysko i serduszko
no ale moze w koncu skierowanie do szpitala dostane na ktg chociaz albo jak sie przeterminuje :/

No właśnie Babydust u mnie jeszcze miesiąc do terminu! Dlatego z takim rozmarzeniem czytam o wszystkich aktualnych porodach i smutno mi troche, że ja tak w tyle!

Myla dawaj z rozkoszą smyraj suty i przyj może w TVN będziesz hehehe :D

Oltoma duży dzidziol! Który masz tydz? Mój w 36 miał 2.5 kg jutro idę i ciekawa jestem ile urósł... Żeby te 3 kg miał ale wątpię..

Łłłooo matuś, Doli to mój w porównaniu do Twojego duuuży... Ja dziś kończę 36 Tc...
 
Doli ekspercie, zauważyłam hmm jasnobrązową wydzieline, w ogóle to się przestraszylam jak poczułam ze coś mokro mi :) już sie bałam o saczenie wod... Ale skoro to takie podbarwione to czyżby słynny czop ?? :D
 
No ja mam nadzieje na cc w kwietniu! Jak mi nie wyjdzie to duża szansa, że przyjdzie mi rodzic w maju!!! Tylko wtedy mój Dzieć na pewno wielki będzie a ja ze strachu umrę...
 
reklama
Do góry