reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza kciuki
Ja mialam twrmin na 7. Ogolnie to koncowka 39 tyg.

Napisalam posta i znowu.... Zonk;/

Milia Malgosia cudna . Juz Ci to wszyscy mowili ale powtorze. A dane dawaj my w nuedziele sie rozliczylismy. Ja zmieniam komu przelac mimo ze mam brata z chorymi dzieciaczkami. Bede co 3 lata wplacac.

No i zapomnialam co jeszcze;/.
Tabasia aby to minelo szybko.

Zaraz skrobne o nas.Ale w nast. poscie bo znowu przepadnie.

Wiem ze cos pisalam do Renatki ;) ale najwyzej zrobie edycje;) A bole @ i 2 ciagle to ostatnie dwa dni mialam .
 
reklama
Doli tylko u mnie jest jeszcze problem z brodawkami. Nie dość ze skutki płaskie to jeszcze mam takie twarde jak dętka. i ona nie może sobie złapać i drze się w nieboglosy. Wtedy łyka dużo powietrza o boli ja brzuszek i tak w kółko. Wiec mam nadzieje ze laktator będzie dla nas wybawieniem.
 
A teraz o nas.
Tymon
17:15, 10 pkt apgar
3560, 58 cm.

A ja tylko pojechalam na ktg bez niczego.skurczy zero. Moja gin wziela mnie na Usg a tam malo wod, metne i glowka w kanale rodnym + brak tej akcji oddechu czy jakos tak. O 12:15 mnie pod kriplowke z nawadnianiem . wczesniej nie mogli bo o 5 jadlam . ok 14:45 oxy. Mowia ze za 3 h parte. Nie kazalam M sie spieszyc;)- spoznil sie 10 min. Ciagle pod ktg. I ciagle 2 mi sie chce mowie a ona ze do basenu no i mus. Partych to mialam 3 albo 4. Ale juz mialam dosc tych 2h. Dostalam jakies czopki na rozluznienie szyjki. Nacieli mnie bo mlody rodzil sie na generala;). Raczka przy glowce do tego mocno owiniety pepowina wokol szyjki. A polozne mialam cudne!!! Nog nie czulam mialam tak sztywne/zdretwiale.O 20 pierwszy posilek.
A znieczulenie- mozna pomazyc u nas. Moglam brac ten co oglupia ale zrezygnowalam.
Wstalam po 6h. Teraz boli D i juz szwy ciagnal;/ a maly ssak doprowadza do skurczow obkurczajacych macice i to tez boli bardzo.
Przedarl dziubka pol nocy.
Zdjecie zaraz;)
 
i jest następny maluszek. :)
ja to chyba was nie nadrobie z tym czytaniem.;p ogólnie to nie śpie już od 5 aż dziwne jak na mnie i zaraz ruszam na ktg ale za to coś mnie bierze i katar i kaszel zobaczymy co mi powie a tu za tydzień już termin.
 
Ostatnia edycja:
A to ja;) chwila po porodzie
 

Załączniki

  • 1427782205793.jpg
    1427782205793.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry