reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karmiłam Małgosię i zasiedziałam się przed tv. Ale czuję, że powoli morzy mnie sen. Ty też spróbuj się jeszcze zdrzemnąć.
 
reklama
Marela gratuluje :) :) :) szybko poszlo!!!!!

Aaaa Natasza Ty nastepna!!! :) powodzonka!!

Milia Malgosia to slodziaczek :)

Jeeej na jaka babe wstretna trafilam w szpitalu. Masakra.
Mam skierowanie na fizjo. I wsio :/
Dobrze ze moja polozna zlapala mnie na korytarzu i poprosila fizjoterapeutke o kule.
 
Dobry :)

Natasza [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Trzymam kciuki za Ciebie i Adasia - bedzie dobrze :)

Anulka mam nadzieje ze mała szybko pozbędzie sie żółtaczki i ze z jedzeniem sie polepszy :) zycze szybkiego powrotu do domu :)

Olusia wszystko bedzie i u was dobrze :)
Mikołajek pokaże wszystkim ze jaja ma :) napewno niedługo bedzie przy Twoim cycuszku :)
A Zuzia wkoncu dossa sie jak mały wampirek :)
Cierpliwości Słonko :)

Milia80 super ze to zrobiłaś z 1% :)
Napisz mi pozniej na prov co i jak , a przekaże w Polsce rodzinie zeby zrobili :)
Śliczna Jest :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Miłego dnia :)
 
Doskonale Cie Natasza rozumiem. Wiem ja też się bałam. Ale teraz wiem ze nie ma czego. Znieczulenie w kręgosłup to jak uklucie komara :) a później tylko czekasz na słowa: " jest buzia, jest głową, jest dziecko." i zobaczysz Adasia. U mnie od momentu rozpoczęcia operacji do wydobycia było 4 minuty. A po operacji nic nie czujesz, a jak zaczniesz to kroplowka. Szczerze dla mnie najgorszy moment to był jak musiałam wstać. Na drugi Dzień. A później to już zupełnie z górki.
 
Natasza jeszcze raz kciukasy!!

Anulka a ten laktator elektryczny masz??

Dla mnie zzo przy sn bylo koszmarem. Wkluc sie nie mogla. Strasznie bolalo.
A zzo do cesarki bajka. Tak jak Anulka pisze. Ale ponoc to jest inny rodzaj znieczulenia. Przynajmniej u nas. No i nie robia lewatywy :)
 
reklama
Elektryczny z modeli :) bajka. Właśnie szukam na internecie jakiegoś.

U mnie nie mogła się wkluc tez. Kula mnie podobno uwaga ponad 30 razy. Ja nie zwracalam na to uwagi. Gorsze było tylko to ze musiałam leżeć w tym kocim grzbiecie a tu miałam takie skurcze ze sztywnialo mi całe ciało a tu lez i się nie ruszaj.
 
Do góry