reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia to ciekawe czy bedzie Ci pomagal jak urodzisz czy tez taki praca zajety... Musisz go jakos do pionu postawic

Myla ciezkie noce to nie jedna z nas chyba ma teraz juz... ja tez sie juz mecze, klade sie jest ok, a w nocy zaczyna sie wstawanie do wc, brzuch obolaly, przekrecic sie ciezko, do tego brzuch mi twardnieje i czasem jakies bole sie odzywaja, rano jestem bardziej zmeczona niz po calym dniu.

Sharmota to Ty widze w ogole masz wielka niewiadoma kiedy porod :biggrin2:

Olusia Anulka, oby jak najszybciej uregulowalo wam sie z tym pokarmem zebyscie mogly karmic normalnie, dla mnie to tez nie wiadoma jak to bedzie, zastanawiam sie czy bede wiedziala co i jak i czy sobie poradze

Milia widac od razu ze spokojny aniolek ;-)
 
Kuklaki a tak wiesz,całokształt.
Dzień w dzień myśleć kto dziś w razie co ma mieć dyżur przy chlopakach, źle się czuje,ledwo się ruszam i tak ogólnie w głowie taki bliżej nieokreślony dol.

Anulka z karmieniem na poczatku jest zawsze ciężko. Nie poddawaj się jak chcesz karmic


Myla jeszcze troszke, hormony
szaleja i nerwy masz na wszystko, nie mozesz sie doczekac porodu, zajmij sie czyms, obejzyj jakas komediemoze sie lepiej poczujesz.



Milia maly slodki spioszek z Malgosi. Ja zapytam mamy czy sie rozliczyla.
 
Sharmota a jaka data wyszła ci z pierwszego USG ? Bo na tym najbardziej trzeba się opierać;)

Ale jak to jaka data, bo nie rozumiem. Zaraz się dotoczę do torebki i wszystkich dokumentów i spojrzę. Chodzi Ci, że na pierwszym usg powinien mniej więcej określić ile ma płód, tak? No tak właśnie myslałam, ale jak widać on się opiera natym m=nieszczęsnym 15 lipca, a to nieprawda..
 
reklama
Do góry