reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

mojej siostry facet dopiero po roku wyjął swojemu dziecku kupe z pampersa bo sie brzydził. Mój też mi mówi że będzie pomagał i ja na razie nie może sie synusia doczekać. Ale zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
Mój to jeszcze nie wie, co go dokładnie czeka :D Nie miał do czynienia z niemowlakami, a co dopiero noworodkami :D Ja mam sporo młodsze rodzeństwo, więc trochę doświadczenia nabrałam. Dzisiaj mówię mu "kochanie, wiesz, że Ty też będziesz zmieniał pieluchy?". Nic nie powiedział, wycofał się do kuchni i zamknął przede mną drzwi :D hahaha :)
 
Mój przy pierwszej juz powiedzial ze żaden problem. Tj zmienianie pieluch. Byl problem z zostawaniem sam na sam . Bo sie bal co zrobi jak mloda będzie chciała jeść. Potem zaczelam odciągać - i problem zniknął. Ale nadal woli wysprzątać caly dom na błysk niż iść na spacer:)
 
A ja mam takie pytanie: czy każda z Was zakłada w pierwszym miesiącu ochraniacz do łóżeczka? Bo już parę razy słyszałam/czytałam, że na początku jest on zbędny.
 
Asia ja nie zakladam. Chce widziec dzidzie z mojego lozka :)
Szalenie natomiast podobaja mi sie baldachimy ale tez nie mam bo za duzo kurzu sie gromadzi. A moj pierworodny ma silna alergie na roztocza wiec mloda tez obarczona ryzykiem :/
 
Ja właśnie mam podobne odczucia jak Tabasia, mam łóżeczko koło swojego łóżka i chciałabym małą widzieć. Choć z drugiej strony faktycznie łaniej wygląda :) Ja jeden mam, taki na całe łóżeczko, ale na początku chyba z niego zrezygnuję :)
 
Życzę nam wszystkim, zeby faceci nam pomagali w takim stopniu jsk bedziemy chciały i oczekiwały! :tak:

Moj wie ile roboty jest w domu i przy dziecku i przy sprzątaniu, plus gotowanie (szczegolnie jak sie nie ma zmywarki..) ile czasu i siły to zajmuje. Tak samo opieka nad dzieckiem, sama kapiel ile to jest czynności jak człowiek wieczorem jest zmęczony. A tu jeszcze oprócz bycia rodzicem trzeba byc partnerem, mezem, żona, wsparciem, kochankiem, przyjacielem, miec chwile na rozmowę, na milosc, na problemy. Rodzicielstwo jest ciężkie a przy tym piekne i satysfakcjonujące ale trzeba działać jsk drużyna z partnerem. Całe zycie sie zmienia i trzeba jeszcze bardziej dbać o relacje...
 
reklama
ja przy poprzednich dzieciach mialam ochraniacz dookola lozeczka i faktycznie nie widzialam dziecka i mnie to troche wkurzalo
teraz mam taki tylko wokolo glowy (wogole mi sie podobaja ochraniacze jak lozeczko w nim wyglada :) ) a lozeczko jest tak ustawione ze idealnie bede widziala dzidzie mimo ochraniacza takze i mam jedno i drugie :)

a z tym ochraniaczem dookola nie musisz tak go ukladac zeby byl dookola tylko na 3 boki :) bedzie i ladnie i bedziesz widzialaa wszystko :)
 
Do góry