reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja się wczoraj pytałam położnej o przytulanie, bo weekend był nasz ale właśnie trochę się bałam ze za bardzo przyspiesze. Położna powiedziała, że to działa jak juz dziecko i ciało jest gotowe do porodu. Wiec i tak swoje trzeba wyczekac :-)
 
Chyba każdy sposób działa wtedy kiedy dziecko gotowe...tak to by przecież i wcześniejsze zbliżenia mogły wywołać poród ;)
 
Ok, ciąża donoszona, ale to dziecko musi być gotowe do wyjścia na zewnątrz - a każde jest gotowe w różnym terminie :p Ja to ponoć zostałam potraktowana oksytocyną, bo było parę dni po terminie - ale to inne czasy :D Teraz to czekają nawet do 42 tygodnia.

Mnie to strasznie korci doczekać tylko tego 37 czy 38 tygodnia i urodzić. Ale wolałabym mieć byczka :D Poza tym jeszcze nie wszystko jest gotowe, nie wszystko mam. Wózka np. nie mam :D Dzisiaj mi się śniło, że prowadziłam sam stelaż z kółkami z lewitującym dzieckiem :D Kupno wózka to jak kupno samochodu... ehh :p

Jakby tak co tydzień rodziła jedna, to zawsze raźniej i łatwiej z donoszeniem ;) A jak Wy teraz wszystkie urodzicie, to ja sama zostanę i nie będę miała z kim narzekać :D Od swojego faceta tylko słyszę "przestań panikować". Gdyby to mężczyźni zachodzili w ciążę i ją przenosili, to... w sumie, co ja piszę. Nie daliby w ogóle rady :D Także wstrzymajcie się jeszcze trochę :p
 
Natasza ja miałam zakaz od początku do teraz. A teraz jak zakazu nie ma to mój M się boi że zaszkodzi dziecku. No i kicha :\\

Tabasia zgadzam się z dziewczynami - najpierw do fryzjera a później poród. Trzeba się jakoś prezentować.

Lei bidulko. Zdrówka dla Ciebie i małej...
 
Natasza ale to juz sprawa organizmu kobiety i niewydolności szyjki macicy. Ale to nie znaczy że stało się to przez sex tylko po prostu taka Twoja natura ;) bez przesady bo faceci juz nigdy nie będą chcieli jak usłyszą ze to przez nich :D niektóre kobiety szaleja do końca i nic się nie dzieje :p
 
reklama
Aga u mnie też na początku z badań wyszło że jest cukier ale po powtórzonych badaniach już było co innego. Niby tydzień czekałam ale ciężko było bez słodyczy. :)
 
Do góry