reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Renatka to duzo zdrowka, z moja tez juz lepiej, oczka przechodzą, uszy chyba nie bola bo dzis juz tak nie płakała, tylko kaszle strasznie ale tez juz jej dyropek daje. I wizualnie dobrze wyglada.

Zbieram sie psychicznie do wyjscia, dobrze, ze mam 5 minut autem..:zawstydzona/y: Jeszcze pitke musze odświeżyć...spaaac! :confused2::confused2::confused2:
 
Doli znaczy się wszystko ok :) No i datę urodzin już znasz. Tego zazdroszczę.

A moje dzisiaj szaleje jakbym tonę czekolady zjadła - kop tu kop tam i jeszcze uciskanie szyjki i pęcherza. Masakra. W toalecie jestem tak co 10-15 min :eek: Ale na żadną akcję się jeszcze nie zapowiada :confused2:

No to która następna do porodu? :cool2:
 
Karina a Ty brałaś jakies masaże na kase? Cos nam przysługuje? Bo mnie plecy bola maz mnie nie do konca zaspokaja w tym temacie..jak tak to od kogo trzeba miec skierowanie? Od ortopedy czy gin moze dać?

Jsk dostaniesz rezepte to mozesz isc , masaże czy drenaże - ja mialam drenaże :)

Zdrówka dla małej [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Zapalenie ucha to najgorsze co moze byc ;(

Doli super ze wszystko ok i ze na cc papiery dostałaś :)

Myśle o Mili i Olusi [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Cisza przed burza ???
 
Asia chciałabym te 3 kg :)

Lei zdrówka, na maxa was rozłożyło, powodzenia na wizycie!!

Margo :) odetchnęłam, nawet P mówi że widział tą zmianę, bo poszedł ze mną na wizytę..

Karina teraz to już z górki, oby :) na 6.30 mam byc w szpitalu z łysą picza - taki wymog na papierach hahaha
 
reklama
Do góry