reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia ja przenosic nie moge bo wtedy cc :/

No i tez uwazam ze dziec wylezie kiedy bedzie gotowy. Nie wiem czy takie przyspieszanie cos da. Ale przeciez krzywdy jej nie zrobie :))
Z wozkiem wspolczuje!!

No fryzjer najwazniejszy :))
 
Myla, ale bolą te skurcze ??

no wlasnie :/ cos wiem na ten temat :/ ale posterisan nie zawiera lidokainy a naprawde w tym tyg poczulam jaka jest roznica pomiedzy czopkami z lidokaina a bez :/
te bez lidokainy moga byc na pozniej ale przy poczatkowych bolesnych zmianach musi byc cos przeciwbolowego bo oszalec mozna :(
widocznie mój gin stwierdził, że nie ma tragedii u mnie i lekkie dał :/

Lei, biedaku, szkoda mi Twojej córeczki... z moją już nieco lepiej...
tylko ja się teraz rozkładam :(
 
Coś ten 19.03 to urodzaj nam przynosi narazie dwa dziecie ale do końca dnia jeszcze trochę czasu zostało któraś się szykuje na szybki poród ?? :p
 
Kuzwa Renatka widzę tez wesoło u Was...moje maleństwo ma obustronne zapalenie ucha, zapalenie migdałków, zapalenie spojówek i zapalenie oskrzeli jak sie dzis okazało. Pierwszy raz jest taks chora i antybiotyk dostała..

Na 17 mam wizytę ale chy a tylko ktg siki ciśnienie itd..choc chce sir spytać co moge brac na to choróbsko. Mloda sie prawie nie rusza od wczoraj..w ogole to nie wiem jak dojadę go ginabo jestem jak pijana! Jeszcze złapałam te spojówki od młodej...kuzwa no! Co za pech!!

Ja moge rodzic jakos na przyszły tydzien jakie wyleczymy wszyscy i wypierzemy caly dom z zarazy...

Jejku Lei, ale małą zaatakowały te zapalenia, biedulka,:-[ :-\ :'( trzymam kciuki, żeby szybko przeszło i jej i Wam. :-) :-) :-)
U mnie na szczęście lepiej, mam katar i kaszel, ale już niezbyt duży, a mała to już sama nie wiem, nie słyszę, żeby kaszlała, ale katar ma, raz większy raz mniejszy, z gorączką tak samo, zobaczę do jutra, jak rano nie będzie miała gorączki biorę ją na spacer, może jak się przewietrzy to troche będzie lepiej.
 
reklama
Jestem :p

Na dole lepiej niż 2 tyg temu, mały tak nie uciska głową, czop podobno nie odszedl to tylko śluz... Bleeeeeeeee

Dalej mam wkładać lutke i brać magnez, cc na 10.4 :D mam już papiery!!!! :D

Kolejna wizyta 2.4 i wtedy czy do 10.4 wytrzymam czy wcześniej,
Mały głowa w dół, malutki bo 2.55 kg...
 
Do góry