reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hahaha moj to zawsze w gotowosci :D

Milia do cesarki nie daja antybiotyku ogolnie bo dzidzi sie nie ma jak zarazic. Ale moze u Ciebie w szpitalu inaczej :)

Jeeej nie wiem co robic z tym sexem :p moze jeszcze poczekam kilka dni??
 
Dziewczyny jesteście niepokonane. Ja nic nie mogę zrobić, bo jak tylko opuszczę forum na chwilę to potem nadrobić was nie mogę. A potem zanim nadrobie to znów strona przybywa:p
Mnie zaczyna sie udzielać zbiorowa panika, poszłam sie myć (wkońcu o 13:p ) a jak wyszłam z wanny poczułam dziwny, nieokreślony ból brzucha, zdygałam się, na szczęście to chyba nie skurcz, raczej od żołądka, ale normalnie jakaś schiza. ;-) :p
 
Eewel ja wlasnie wole przed swietami ;-) zreszta mam cukrzyce ciazowa, wiec jak nie urodze przed to wlasnie sobie wtedy nie pojem bo mam diete... a tak to juz bym mogla troche wiecej :-)
 
Teraz też zaczynam się nad tym wiesiołkiem zastanawiać, ale u Annemone tak szybko poszło, że ja nie wiem czy zdążyłabym się pozbierać, opiekuna dla Roksi załatwić, kąpiel itp itd, jeszcze biorąc pod uwagę, że P będzie w domu to pół biedy - jeśli poród byłby wieczorem lub w nocy, ale w dzień nie ma szans ;-) :p
 
reklama
Kuzwa Renatka widzę tez wesoło u Was...moje maleństwo ma obustronne zapalenie ucha, zapalenie migdałków, zapalenie spojówek i zapalenie oskrzeli jak sie dzis okazało. Pierwszy raz jest taks chora i antybiotyk dostała..

Na 17 mam wizytę ale chy a tylko ktg siki ciśnienie itd..choc chce sir spytać co moge brac na to choróbsko. Mloda sie prawie nie rusza od wczoraj..w ogole to nie wiem jak dojadę go ginabo jestem jak pijana! Jeszcze złapałam te spojówki od młodej...kuzwa no! Co za pech!!

Ja moge rodzic jakos na przyszły tydzien jakie wyleczymy wszyscy i wypierzemy caly dom z zarazy...
 
Do góry