reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Rany Myla współczuję!!! I z przerażeniem myślę, że mnie czeka to samo jak mały będzie miał 4 miesiące....
 
reklama
Tabasia, mam ten sam stres! Poprzedni poród sn skończył się po 1,5 godz. partych cesarką bo nie było postępu. Córka urodziłą się z wagą 4100. Na ostatnim USG lekarz powiedział, że znów będzie duże dziecko (30tc - 1667-w tabelce bodajże Babydust wyszedł średniak, więc nie wiem o co chodzi...). Mały leży póki co miednocowo (choć wiem, że ma jeszcze czas). A ja się boję, że nie zgodzą się na cc i znów poród nie będzie postępował (ponoć 70% kolejnych porodów po cc też kończy się cesarką) A jak sobie pomyślę, że może Bąbel będzie jeszcze większy to ze strachu przed pęknięciem na szwie chyba im tam zejdę:baffled:

Pszczoły i kleszcze w lutym??? Chyba wiosna blisko!!!
 
Myla to juz zaraz :) początki będą trudne ale chociaż będziecie mieć te swoje mieszkanko ;)
Ale ja nie lubię ani przeprowadzek ani remontów ani nic co wiąże się ze zdejmowaniem i ukladaniem ja półkach od nowa :D

Niby pisza ze cc jest wykonywane u pierworodek których dzieci są miednicowo ale myślę że to tylko teoria..dla lekarzy chyba taki poród miednicowy to tez nie lada wyzwanie..ja bym się kłóciła...

U mnie na Mokotowie chyba czymś pryskali bo w wakacje nie było pod blokiem ani kleszczy ani os ani komarów...:)
 
Anulka kleszcza? Dobrze ze wypatrzylas!!

Wiecie ja boje sie bo oni nie chca juz mi zrobic zadnego usg :/
A listu of pl gina nie biora pod uwage :/
Cholernie boje sie ze dopiero jak sie zacznie to bedzie cc na hurra :/
Dobrze ze przynajmniej w karcie pigula mi dzis wpisala polozenie miednicowe.
 
Oltoma podobno jedno z przyczyn ulozenia miednicowego jest duza ilosc wod. Mi juz jakis czas temu ginekolozka wspominala ze mam ich dosc duzo, nieco ponad gorna granica normy, ale najwazniejsze podobno ze po 30 tyg. ich ilosc przestala mi sie powiekszac.
Ja jeszcze daje mojej krolewnie czas, 17 marca mam usg, jak do tego czasu sie nie przekreci to bede sie martwic.
Moje porody nie byly straszne, drugi trwal tylko 2h ale z posladkowym ulozeniem to nie wiem czy bym dala rade. Bardziej mnie przerazaja mozliwe komplikacje u dzidzi.

A ja dzis widzialam kilka gromad wracajacych ptakow. Wiosna tuz tuz...
 
Pat ja mieszkam może 300 m od lasu. A cała moja wieś jest otoczona prawie z każdej strony lasem także i komary i kleszcze to u nas normalka. Ale w lutym? Zimy chyba takiej mocnej nie było to nie wymroziło tego dziadostwa.
 
Pat moj tez mi zabronił obiadu robic. Zabrał nas do restauracji pod dwoma lukami :-D Ba! Nawet specjalnie jajek zapomniał, żebym ciasta nie robiła bo "bede zmęczona" buuu a chciałam babkę cytrynowa albo Murzynka chlip chlip. Moze uda mi sie pozmywac po nalesnikach a moze dopiero jutro :confused: chyba, ze sam pozmywa :confused:

Natasza ja tez uwielbiam promocje i wypredaze dlatego śledzę gazetki hihi (nie wiem czy w Pl tez na kazdy tydzien wrzucają pakiet 15 gazetek z każdego marketu..?) no i dlatego uwielbiam flohmarkty...zabawki i książki po 1€ ciuszki za bezcen aaaahhh tak sie cieszę, ze sie "sezon" zaczyna :-D
 
Lei u mnie tylko wrzucają z najbliższego marketu.. A resztę jak mam wenę to przeglądam w necie ale zreguły nie chce mi się pół miasta jechać do marketu chyba że w gazetce jest duużo atrakcyjnych rzeczy...
 
reklama
Do góry