reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No to Pat teraz naprawdę powinnaś leżeć i odpoczywać żeby jeszcze te 3 tyg wytrzymać w dwupaku. Ja z Laura ostatni miesiąc leżałam, bo też mialam krótka szyjkę plus twardniejacy brzuch. Na skurcze dali mi leki ale tylko tydzień brałam a potem to już samo leżenie i dotrwałam prawie do terminu. Tylko na serio trzeba się oszczędzać a nie tak jak piszesz tylko w teorii :)
 
reklama
Ja też tak szarżowałam do pewnego czasu a lekarzowi na wizycie mówiłam że leże :) ale od 2 tyg jak już mam wszystko gotowe to faktycznie dużo odpoczywam i mało chodzę :)
 
Nie no teraz będę leżeć. Juz w sumie większość gotowa. Zresztą M juz na mnie cięty bo on kazał mi leżeć a ja swoje. Ale nawet lekarz powiedział że leczenie dużo nie da przy takim napieraniu małego...ale myślę ze lezenie nie zaszkodzi a bieganie i sprzątanie pewnie tak ;)
 
Leżenie dużo da i pomaga: P bo mały owszem będzie napierał ale z innej pozycji a chodzenie czy siedzenie powoduje że siła grawitacji ściąga go w dół dlatego też w czasie porodu zalecane są inne pozycje niż leżenie :)
Także Pat nóżki na kanape i leżymy a jak nie to zaraz Matka z pejczem przywoła Cię do porządku :)) :p
 
No i dobrze Pat, ktoś Cię musi pilnować uparciuchu :p leżenie na pewno nie zaszkodzi, a Twój M. potrafi sprzątac, to się wszystkim zajmie :)
 
Renatka dokładnie takie mam firma lollipop, jeden ze słownikami, w groszki i przemienilam z drugiej paczki na ta w cupcakes. Sliczne sa! :-D To nie sa pieluszki tylko takie kocyki otulacze duze metr na metr chyba.

Natasza ale jak masz piec kocykow to nagle o północy Ci nie zabraknie szóstego :-D albo dwudziestych bodziakow ;-) poza tym po porodzie zakupy sa dobra wymówka do wyjscia z domu :tak:
 
Pat to oszczedzaj sie kochana!!

Asia bidulko :(

Karina ale sie usmialam. Daj znac jak po wizycie...

Doliores moj mlody z lekami taki sam jak Twoj. Z tym ze on nawet syropu nie wypije :/ zdrowka!!

Magda obserwuj.

Renatka a dla Ciebie 8gromny szacun za podejscie do wszystkiego!!!! Dasz rade na pewno :) :) :)
 
Lei tak ale ja uwielbiam kupować na wyprzedażach i promocjach włancza mi się wtedy instynkt łowcy i jestem mega szczęśliwa jak upoluje jakąś okazję :)
A dzięki temu że ubranek dużo nie będe musiała codziennie prania robić :)
 
Właśnie miałam w planach zrobić pulpety ale M mnie wygonil. Terror w domu będę miała :p

Ale Milia masz racje że przez ten kręgosłup nawet ciężko mi leżeć bo ciężko znaleźć wygodna pozycję...i bądź tu człowieku mądry
 
reklama
Pat, ja mam tylko skrzywienie i też mi ciężko leżeć, wiec mogę się tylko domyślać jak trudno ze zwyrodnieniem... Mój tata ma liczne zwyrodnienia i najwygodniej mu na podłodze... lub bardzo twardym materacu... A Ty nie masz cebuszki/kojca? warto byłoby jeszcze zainwestować, jesli niewiele pomoże, to możesz potem przy Wojtusiu wykorzystać do karmienia, czy jako podpórkę do leżenia, a potem siedzenia.
 
Do góry