reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia ja pierdyle to taki problem zdiagnozować wyrostek???

Ja nie rozumiem tego, uciskaja, macają, no i niby pewne objawy pasują, ale inne nie do końca.
Gdybym nie była w ciąży pewno już bym była na stole, ale boją sie o dzieciaczka i nie chcą operować jeśli nie ma 100% pewności, że jest taka konieczność. A ja cierpie. Co tam, goraczki nie ma, tętno w normie to mogę się meczyć :'(
 
Pewnie dlatego ze goraczki nie masz to cczekaja bo może się wyciszyć, a operacja teraz to nie wiem czy nie rownalaby się z cc pierw??
 
Kurde kaszel meczy coraz bardziej i gardło zaczyna mnie boleć :( jutro pójde do lekarza bo weekend przede mną a boje się zapalenia oskrzeli czy płuc...
 
strasznie szybko zleciało...ja tez pamiętam wakacje jak nad Wisłą piłam z koleżanką driny i jej mówiłam, że dziwnie że mi po odstawieniu tabletek tak rozregulował sie okres:) a ale by bylo śmiesznie gdyby sie okazało że to ciąża, a ona na to że pijana jestem i głupoty myślę :) a następnego dnia dla zabawy zrobiłam test i wyszło :D

Myla uważaj z tą przeprowadzką, ja uwielbiam przeprowadzki, przemeblowania itp. mogłabym co tydzien pokój zmieniać bo szybko sie nudze, ale zwykle potem padam bo przesadze.

Anemonne ja zawsze przemeblowywalam swoj pokuj bo nie bylo nas stac na nowe meble wiec czesto sobie takie przemeblowania robilam dla odmiany.

Myla no ty tylko z pejczem i rozkazuj gdzie co:-D Kierownik.
Troszke zamieszania z przeprowadzka ale potem ta radosc ze bedzie wiekrze mieszkanie:tak:
 
Asia strasznie mi Cie zal tak dlugo sie meczysz :(

Ale moze lepiej ze chca wszystko dokladnie sprawdzic... wlasnie ktory to tydzien??
 
reklama
Do góry