reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Asia współczuje takie bólu. Mi się taki zdarzył w tyg. wstać z łózka nie mogłam, cała prawa strona mnie bolała, okazało się, że to infekcja jakaś silna, dostałam antybiotyki i przeszło. Najważniejsze zlokalizować przyczynę.

A mnie mężul wrobił w przedszkole na te dwa ostatnie dni ferii. Tzn. mam jego chrześniaka od wczoraj do jutra od 08-14 na głowie co ma dwa latka, bo rura w przedszkolu pękła, cały budynek zalany, zamkneli więc go i od poniedziału będą lokować dzieciaki w innych okolicznych przedszkolach.
Wczoraj jeszcze było znośnie, ale dzisiaj padam na twarz po takim maratonie. Mały jeszcze popija mleko z cycucha i na krótko przed przyjazdem mamy dopadł go kryzys, zaczął mi płakać i trzeć oczy i że on chce cyca... wykończył mnie...
Teraz za to pojechali wszyscy na przedstawienie dla dzieci, więc nadrabiam zaległości co u was i może krótką drzemkę uda mi się uciąć, byle żeby mała w brzuchu mi się nie rozkopała w tym czasie ;)
 
reklama
Ratunku:eek::eek::eek::eek::eek:
 

Załączniki

  • 1424966367274.jpg
    1424966367274.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 50
  • 1424966379374.jpg
    1424966379374.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 49
Milia mam jakąś poduche do karmienia ale malo to daje... 17 marca mam ortopede, zobaczymy co powie bo boje się porodu przez te bóle...-_-

Myla widzę przygotowania pełną gęba ;) kiedy się przeprowadzacie ??
 
Hehe, Myla, znam ten ból... ale za tydzień będzie już duużo lepiej :-) znając Ciebie, to będziesz miała już wszystko rozpakowane i poukładane, nie zdziwiłabym sie nawet, gdybyś szybciej to ogarneła...
 
Asia a spróbuj sobie ucisnąć to miejsce co Cię boli. Jak naciskasz to boli czy dopiero jak puszczasz ?
Jeżeli to wyrostek to będzie Cię bolało jak będziesz puszczać. Wiem bo ja mam usunięty wyrostek ładnych parę lat temu. Przyjechałam do szpitala ( a miałam wtedy chyba 15 lat) z okropnym bólem brzucha. Pani doktor pobrała tylko mocz do badania i po tym stwierdziła że nic mi nie jest tylko do szkoły mi się nie chce chodzić. I puściła mnie do domu. A w nocy operowali mnie na ratunek. Jak się okazało wyrostek miałam zapętlony aż w jelitach. I jak normalnie zabieg trwa 20-30 minut u mnie trwał ponad 2 godziny. Dopiero chwile przed operacją zrobili mi morfologie i na niej wyszedł ogromny stan zapalny. Jakby czekali do rana z operacją mogłabym już tego nie przeżyć.
 
Witam wszystkie Mamusie!
Chyba zacznę się odzywać częściej niż co kilka tygodni, bo im bliżej końca tym jakoś większą potrzebę czuję:tak:Mimo, że czytam Was od samego początku kwietniowego wątku bardzo sumiennie:-) (taki mój codzienny nałóg)
Zazdroszczę Wam, że tak niewiele Wam zostało do rozwiązania:tak:. Ja niby też kwietniówka, ale termin mam dopiero na 30.IV... Choć liczę, że uda się przyspieszyć poprzez cc.... I to z kilku powodów...
Mam pytanie do mam, które mają dziecię/dzieci ułożone miednicowo: czy macie podwyższoną ilość wód płodowych? W zeszłym tygodniu miałam USG (30tc) i lekarz powiedział, że mam nieznacznie powyżej normy. Jak zapytałam co mogę z tym zrobić to powiedział, że to normalne przy miednicowym ułożeniu i żeby się nie przejmować bo i tak zrobić nic nie mogę.... Jakoś ten lekarz nie wzbudził mojego zaufania i mimo wszystko gdzieś mi ten temat niepokojąco lata koło głowy....
Ciekawa jestem jak to u Was wygląda.
 
Oltoma ja mialam usg w 32tc i mowila ze wody ok. Jezeli nieznacznie powyzej normy to bym sie nie przejmowala.

Ja teraz sie wkrecam ze nie beda mi chceli cesarki zrobic i kaza rodzic sn posladkowo :/ ja pierdziu ale jazdy :(
Nie wiem co mnie czeka u poloznej za 2tyg. Pewnie walka ://
 
reklama
Do góry