reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam dziewczyny,

podczytuje Was już jakąś chwilę i w końcu postanowiłam się odezwać. To już końcówka ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona :)
 
reklama
Dziewczyny używałyście pampersów sleep and play ? Bo od jutra są w kauflandzie w promocji. 29,99 za chyba 76 szt? Coś koło tego. Ciekawa jestem waszych opini.
 
Anulka jak to są te w pomarańczowym opakowaniu to dziewczyny pisały że przeciekają i że trzeba często zmieniać

Dziewczyny od jutra w biedronce są fajne kocyki z kapturkiem różnych zwierząt za 29,99zł w necie w gazetce można zobaczyć:) ja jutro się wybieram :))
 
Dziekuje za przyjecie :-)

Jestem szczesliwa mama dwoch dziewczynek (zaraz wstawie suwaczki) a teraz oczekuje... trzeciej kobietki!
Brzuszek juz baardzo ciazy, mala sie jeszcze nie odwrocila wiec strasznie mam skopany pecherz. Jest to zreszta sprawa ktora nie daje mi spokoju bo skoro to juz trzeci porod to lekarze nie sa sklonni wykonywac cesarki przy ulozeniu miednicowym.

Anulka Slepp&Play nie maja jedynek...
 
Anulka ja nie mam doświadczenia w sprawie pieluch ale takie opinie słyszałam może jeszcze któraś się wypowie :)

Kina ooo super tyle kobitek mąż pewnie szczęśliwy :)) mała jeszcze ma czas może się odwróci :)
 
reklama
Może chociaż z jedną paczkę kupię bo jakby mała zostawała z moja teściową to ona ma manie przebierania pampersów. Wystarczy że parę kropel dziecko nasika a ona już przebiera. Wiem jak było z bratankiem M.

Kina moje dziecko raczej będzie z tych XL więc ja wogule 1 nie kupuje. Mam może ze 40 sztuk co dostałam to wezmę do szpitala i pewnie na tym moje jedynki się skończą :D. Siostra moja jak była w ciąży z pierwszą córką to zamówiła sobie z USA wielką paczkę pampersów 1. To miała przy pierwszym, drugim i reszte ja mam :D Bo dzieci duże były.
 
Do góry