reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Parę lat temu jak cena na rynku była niższa to ja miałam pół zamrażarki w truskawkach ale w ostatnim sezonie były drogie i nie zaopatrzyłam się.. Więc musiałam teraz kupić :) kiedyś byłam na wakacjach na kaszubach i tam był sezon truskawkowy i święto truskawkobrania po 2 tyg miałam ich dość :)) były wszędzie pod każdą postacią i o każdej porze :)
 
Dziewczyny a ja dzis mam takie znow skurcze nog ze masakra jakas... siedze i nagle ten bol,za chwile znowu i tak w kolko...

Znow zjadlam dzis 2 obiady, jak tak daleje pojdzie to przybiore duuuuzo ;-)

p.s nie mam dzis jakos weny do pisania...

Magdalena to zdrowka!!;-)
 
Olusia oby przeszly te skurcze.

U mnie wczesniej sa truskawki ze wzgledu na klimat, ale nie idzie kupic swiezych jagod ani malin a maliny uwielbiam, a tu raz widzialam w warzywniaku swierze jagody to takie male pudeleczko 5€ prawie:no:
 
Hej kobitki
Kurde skąd wy tyle czasu macie na forum. Ja ciągle w biegu i czasu na wszystko brak. W przyszłym tyg mają nam kuchnię montować i ciągle bieganina i załatwianie jakiś pierdołek.

Dziś mój mąż mnie pogonił do prania ciuszków i w sumie wyszły mi dwie pralki ubrań plus jedna pościel i moje koszule do szpitala. Niewiele tego patrząc że przy Antku to miałam 6 pralek ciuszków. Jednak doświadczenie uczy. Mój mąż stwierdził że poprasuje wszystko puki jest na urlopie bo może od poniedziałku do pracy pójdzie :-)

A któraś z was pytała czy mam już termin wyznaczony to powiem że nie. Lekarz stwierdził ze będzie to między 13 a 17 kwietnia ale co do tego to mamy się jeszcze dogadać.
 
Szaj no to gratuluje mgr...:tak:

Kuklaki
, ciezko, nic mi nie pomaga, nawet moj mi masowal nogi zeby mi przeszlo i nic... no nic przejdzie...:tak:
 
reklama
Szaj gratuluje :)
ja teraz tez troche truskawek jem bo obawiam sie ze jak bede dzidziula karmic to nie bede mogla tych truskawek jesc z powodu alergiimo
ja corka niestety nie dala mi truskawek pojesc ani pomidorkow swiezych :(
 
Do góry