reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

moja mala tez miala stale pory najwiecej sie ruszala po sniadaniu i po kolacji ale po mojej przygodzie zygankowej to tak szaleje ze szok :( widac bylo ze jej tez bylo z ta choroba zle :( choc dzisiaj jest w miare

w luxmedzie zawsze sa spodniczki, kapciuszki jednorazowe i osobna lazienka zaraz w gabinecie zeby mozna bylo sie przygotowac do badania :) bardzo mi sie to podoba :) moja ginka odeszla z luxa i otworzyla wlasny gabinet ale standardy zabrala ze soba :) gabinecik ma malutki ale miejsce na lazienke wygospodarowala w srodku i spodniczki i kapciuszki tez ma :)
 
reklama
dzięki dziewczyny :D najwyżej będe paradować z gołą ;D w ogóle Was badaja na fotelu czy na leżance? bo w 1 ciąży już mnie badała na leżance babka a teraz muszę się wspinac dalej...hmm ...

mój harcował jak szalony teraz bo najadłam się delicji :-D:-D:-D
 
Hej mamuśki

Lei wózek kosmiczny ale nie w moim guście

U nas dziś szaro buro i ponuro i jakoś kiepsko się czuje
Gucio szaleje przeważnie po południu i wieczorem czuje go w każdej pozycji i to dosyć mocno mój mąż tej juz czuł wyraźnie kopniaki
 
Moja nie ma stałych pór, nawala jak dzika przez większość czasu...z V miałam to samo a jak sie urodziła to aniołek, tylko jadła i spała, wszyscyi wkręcali żółtaczkę, ze to nie możliwe takie dziecko spokojne :-D

Nom wozek kosmiczny troche ale wygodny, to sie liczy dla mnie przede wszystkim, zmieści sie nawet do smarta ;-) My musimy miec lekkie bo maz ma z plecami problem a ja tez noe chce sie narażać. Duzo na codzienn jezdze autem, lekarze, zakupy, wyjscia to średnio z 6 razy dziennie wyciągam wozek z auta takze nie ma opcji żebym szarpała kilkanaście kilo :no: aha i to wozek dla nowego, V ma taki sam tylko czarny i sama spacerówkę. Tu jest 2w1.
 
Ostatnia edycja:
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki. Miałam ciężkie 2 dni i to jeszcze nie koniec. córcia ciągle goraczkuje. Udaje mi się zbijać temp. do 37,5, na parę godzin ale ciągle wzrasta do 40. A wtedy ja zaczynamy się bać. Antybiotyku nie chce za chiny połknąć dziś jak mąż wróci jedziemy żeby dali jakiś inny choć nie wiem jaki bo co kolwiek będzie do połknięcia to nie ma szans. Wpada w taką histerię wynaciaga się pluje, a jak trzeba to zwymiotuje byle tylko leku nie przyjąć. Normalnie płakać się chce. Najgorsze że przez tę 2 dni nic prawie nie jadła, staram się jej dawać dużo picia, ale ciągle boję się że to za mało. Żeby tylko nie skończyło się szpitalem, bo padnę.

Karina gratuluję domku.


Biedna mala mam nadzieje ze uda sie jej podac jakis lek zeby wyzdrowiala szybciutko.


Doli trzymam kciuki za wizyte, ubiez lepiej dluzsza bluzke zaslonisz sie jakby co, chociaz gin i tak juz wszystko widzial:-D:-D ale na dworze ci nerek nie przewieje przynajmniej.



Margo ja tez dzisiaj sprzatam bo wczoraj nie zdazylam.


Sorry ale pochwale sie wam co zrobilam
101_1410.jpg101_1414.jpg101_1417.jpg101_1418.jpg101_1409.jpg
Wszystko sama zrobilam to z gwiazdkami to na klucze, balwanek z masy solnej ma 20cm. balwanek i choinki w szklanym naczyniu tez z masy solnej, i jeszcze dwie kule z czerwona kokarda ale juz nie wstawiam.
Ale jastem z siebie dumna ze az wstyd.
 

Załączniki

  • 101_1410.jpg
    101_1410.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 38
  • 101_1414.jpg
    101_1414.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 41
  • 101_1417.jpg
    101_1417.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 37
  • 101_1418.jpg
    101_1418.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 40
  • 101_1409.jpg
    101_1409.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 59
hej. ja tylko na chwilkę. Święta coraz bliżej a u mnie związane jest to z tym, że czasu coraz mniej :)
Produkcja stroików świątecznych idzie pełną parą ale póki się sprzedają to trzeba korzystać :D

u mnie w każdym razie wszystko jest ok. Po wczorajszym usg młode nadal jest dziewczynką :D Wierci się jak szalona, szczególnie w nocy.
Mam nadzieję, że u Was też wszystko ok.







 
reklama
Do góry