reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Marela jastes ogolona na fante:-D:-D:tak: nie wiem czy wiesz jak to? A twoje dziecie to chyba robi sztuczny tlum kopie wszedzie zebys myslala ze masz piecioraczki.

nie wiem co to znaczy ale domyslam sie ;) masakra nastepnym razem chyba przy oknie i lusterku ;)
Na wizycie ok. Waga ok 2 kg w 4 tyg, nic mi nie powiedziala , wg jej wagi przytylam 5 kg ale to od wagi po schudnieciu, bo tak to 1 kg. W sumie to nie wiem od ktorej wagi liczyc. Mimo wszystko niby niewiele czuje sie jak wieloryb, dupa sie rozrosla;/.
Co do malucha to kto powiedzial ze drugie dziecko jest inne ? Moj starszy to straszny zywczyk, normalnie nieraz podejrzewam ADHD , a drugi wyglada na jeszcze gorszego. Z 10 min szukala tentne i co znalazla to on wiora i tak latal po calym brzuchu. Ja liczylam na grzeczne spokojne dziecko :szok::-p

Mam jakies zmiany grzybiczne na zewnatrz i przypisala mi masc jak nie pomoze to dermatolog.
No i okazalo sie ze mam anemie. DOstalam żelazo i nakaz jesc duzo miesa ,ryb a chleb, ziemniaki itp odpuscic . Niby lubie mieso ale jakos mi nie podchodzi.

Sory ze tylko o sobie ale mlody juz mnei wygania z kompa :-p co siada to mama to , mama tamto...
 
reklama
Ja jutro po choinkę jadę :p
Najpierw do banku podpisać kredyt :p
Potem z Emily do szpitala gipsować stópki zeby dostała ortezy i nowe buty. I musze nowy fotelik do auta odebrać dla Emcika :)
Fullos programos lol
 
Dziewczyny czy te wasze maluchy są aktywne cały czas? Albo jak nie są aktywne to później szaleją długo czy nie?
Ja mam jakieś schizy.. :-( wydaje mi się że to moje dziecko mało ruchliwe tzn czuje czasem że się wierci czasem kopnie parę razy ogólnie codziennie jest aktywny ale mam wrażenie że mało i wkrecam sobie jakieś głupoty.. jak włączam detektor to serduszko pięknie Puka i słyszę jak się rusza i kopie ale często tego nie czuje...
Ehh kiedy ciężarna przestanie się martwić? Chyba nigdy ....
 
Lei to chociaz fotke modelu id wózka lol mamy ciekawe lol :p

Natasza u mnie to samo, chodź Kubuś sie wiecej rusza niz Emily , ona to leniuch była jakiś :p

To normalne ze sie martwisz i masz schizy ..., każda z nas tak ma...

Jestem ciekawa jak Myla sie czuje ...
Noc nie przespana i tyle stresu i płaczu :(
 
Myla ma ciężki czas ale musi dac radę i sobie jakoś wszystko poukładać..

Karina więcej się rusza tzn? Ma jakiś rytm? Często w ciągu doby go czujesz i Cię kopie ?
Ja mam kg na plus i to na pewno się przyczynia do tego że mniej wyraźnie go czuje..
 
Natasza przy chopakach to na tym etapie czulam rzadko i lekko. W zasadzie to mowiam zawsze ze kzdy sie podniec tymi ruchami a tk naprawde to jest sie czym.podniecc jk dziecko praktycnie nie ma miejsca i sie rozpych czyi na koncowce.
Teraz jestem w szoku ze mała mnie tak mocno kopie i jest tak aktywna. W sumie to chyba dłużej nizn2 godziny nie SPI... Obudzi się, powieści z 10 minut i znowu spać. A wieczorem TP z pol godziny daje rade i to naprawdę mocno a czasem się tak rzuci ZR AZ mi brzuch podskoczy.nieiem od crgo to zalezy ze wczesniej tak nie było. Może od ulozenia dziecka,może od charakterku...
 
reklama
Dobra dzięki dziewczyny może będę spokojniejsza :-) w poniedziałek wieczorem to tak z godzinę z przerwami się wiercił i kopał i taka byłam szczęśliwa i spokojna odwołałam dodatkową wizytę która miałam mieć dziś -wczoraj i zaczęłam swirować a teraz wizyta 30.12 czyli będzie po 4tygodniach
 
Do góry