reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Hej krejzolki :)
Widze że powolutku kompletujecie wyprawdkę. Ja najpierw musze zobaczyc co po Antku mam i w jakim stanie. Choc bylismy w niedziele dokupic brakujace preznety i kupiłam 2 bodziaki na wyprzedazy dla Gucia :-D

U nas dzis piekna pogoda 10 stopni i jak wiosna normalnie. Dostałam powera i wymyłam okna i wyprasowałam dwie pralki prania :happy2:

A teraz odpoczywam w pracy.

A u nas kosmetyki z Jonsons baby nie uczulały i do tej pory Antos kapie siw w płynach z tej firmy. A jak był malutki to Oilatum mielismy. Tyle że on nam nigdy sie nie odpazał itp ma skóre ekstra i nigdy nic sie nie działo. Ale im mniej tym lepiej kosmetyków.
 
reklama
Doli jak będziesz miała problem aby znaleźć te czarne rzeczy to zobacz w decathlonie tam często są dostępne takie rzeczy:-)

Dygotka odpoczywaj odoczywaj czasem trzeba :-)

Ja mam dzisiaj kis cięzki dzien przez to spanie:-) a plan był na zmianę firanki i zawieszenie lampek ale narazie weny brak :-) chociaż ze mną to różnie bywa może mnie i o 20 najść:-)
 
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform
Pozdrawiam Haimann Monika
 
natasza o racja, nie pomyślałam :/ no cóż bedzie troche granatowa pszczołą :p żądło już mam prawie zrobione -jeszcze gumke musze skombinować i będzie :p

dygotka widze, że szalejesz ;D ja sie powspinałam na krześle stając na palcach i efekt taki, że ciągnie mnie brzuch:cool:

Tabasia kurcze długo go trzyma ta gorączka, mi lekarka mówiła, że 3-4 dni jak jest sama to, żeby nie przychodzić nawet bo to te wirusowki kilkudniowe i jak spada to ok, dopiero jak jest dłużej to wypadałoby się wybrać na wizyte.. ja zazwyczaj domowe wzywam :cool:
 
Dziewczyny jakas masakra dzisiaj jest, cale miasto zakorkowane, stoimy w korkach.. i nie wiem kiedy zajade do domu... pisze wlasnie z telefonu. A wiec z serduszkami wszystko dobrze... ale musimy jeszcze raz skontrolowac u jednego z maluszkow serduszko ale to za miesiac..
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
no ale musi byc dobrze i tej mysli sie trzymam !! .reszte napisze z domu
1zIggET8dLQXapoHBAA7



nataszka mialam wizyte serduszkowa a w srode mam gina i bede ogladac co i jak... :tak:

Tabasia niezle 40 stopni... czytalas co pisalam tobie o zbijaniu temperatury?;-)

doli a ja mialam takie smaka wczoraj na zupke chinska ze musialam zjesc...:tak:
 
Doli ja gdyby nie brzuch to w ogóle czułabym się jak nie w ciąży. Wszystko robi nic mnie nie boli śpię jak niemowlę pracuje itp. jedyne co to trochę szybciej się meczę ale to chyba normalka.

Olusia dobrze ze z maluszkami dobrze. A korki to chyba normalka w szale świątecznych zakupów.
 
Doli ja jak się ponaciągam to tez mnie brzuch trochę ciągnie...ehh to tak chyba już jest..odpocznij teraz i będzie ok

dziewczyny w wątku zakupowym wrzuciłam wam połowy:-)
 
Wszyscy robią pierniczki to robię i ja :) taty nie ma to z corka szalalysmy. Mniej więcej tyle samo lukru jest na nas :)

Z kosmetyków polecam rossmaniwskie babydream. Malo chemii i ładnie pachną. No i hipp. Te uwielbiam. Ja kupiłam juz z ziajki. Hipp mam bo starsza używa. Generalne porzadki ciuszkowe planuje w styczniu-lutym. I ewentualnie wtedy będę dokupywac
 

Załączniki

  • WP_20141215_18_39_22_Pro.jpg
    WP_20141215_18_39_22_Pro.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 33
  • WP_20141215_17_27_51_Pro.jpg
    WP_20141215_17_27_51_Pro.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry