reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

marela super, a czemu nie basen?? zawsze zalecają , a co to za ciasto ??? niezły musiałbyc ubaw z tym dołem hehehe tylko butów szkoda :p
Trudno mi odpowiedzieć - to kiedyś sie robiło takie cos niby słodkie niby nie dziewny posmak - buraczak sie nazywa. Ja tego ponad 20 lat nie jadlam.

Niewiem czemu basen ale chyba miala na mysli higiene. Bo i tak mam jakies bakterie.

Myla moze te grzybki w mieszance zaszkodzily ? ja kiedys zjadlam taka mieszanke lekko nie dosmazona bo bylam baaardzo glodna i chyba ze 3 dni mega zle sie czulam , nawet jakies zwidy mialam od tycgh niedogotowanych grzybkow :( od tamtej pory nie jadlam mieszanki ani razu :(
ja kupuje te mieszanki w biedronce - warzywa na patelnie i tam nie ma grzybkow. Raz kupilam inne to cala wyrzucilam przez te grzyby.

babydust- rany ile lekow.

Ja dzis mam dzien lenia;/ nic mi sie nie chce. Niby dobrze sie czuje ale nawet tu przy kompie siedze tak bezplciowo;/ A tu obiad czeka , jakies porzadki:crazy:. Znowu 3 h w nocy bezsenne a jak usnelam to pora byla wstawac do tego ciemno ze szok , a jak zimno , leje , wieje - brrryyyyy ;/ Poszlam syna do przedszkol odprowadzic to tak zmarzlam ze szok , a mam to przedszkole obok max minute idziemy.
 
reklama
Jeju Babydust... to u Ciebie jak w aptece..:szok: No ale jak trzeba to trzeba. Wszystko dla maluszka.
Ja jak na razie nie biorę nic... i mam nadzieję że tak zostanie. Okaże się po następnych badaniach krwi.
 
Asioirek grrrrr jak mnie wkurzają takie teksty :p :p wczesniej to też chłop był chłopem a teraz to różnie bywa :p

babydust no to nie zazdroszcze tych tabletek :(

marela mnie baseny brzydzą, w ciąży bym nie poszła, bleee, a przepisu spróbuje sama poszukac tylko skąd ja buraka takiego wezme :confused:
 
ja nie umiem plywac dobrze wiec do mojego nie chodze ale jak jestesmy u tesciow to jest taki z łóżkami, tymi bąbelkami, masażerami i do tego jacuzzi "i to jest to co tygryski lubią najbardziej " , a do nas chodze z synem bo chodzi na nauke pływania i raz na jakis czas musze wejsc do tego brodziku a jak tylko moge to sie wymiguje.

co do buraka to u mnie taki teren ze tego ogrom w tym okresie, ale po tym jak M przyniósł pyta " no zesz kurna czemu tego nie da sie kupic w sklepie? " To moze jak nie znajdziesz zainspiruje Cię innym przepisem lubelskim a bardziej Roztoczańskim- piróg biłgorajski- ziemniaki + kasza gryczana w roli głownej . To akurat ze stron mojego M i dosc czesto u teściów gości.
 
Marela ja uwielbiam piróg biłgorajski.
Ja właśnie z tamtych terenów :-)
A cebularze lubisz? Moja babcia piecze najlepsze. Musze od niej przepis wziąć.
 
Mój facetem jest, tylko mamusia jego, jako, że jedyne dziecko, rozpuściła go za bardzo i czasm wychdzi z niego ten jedynak.
Nie ma ideałów. Naszczęście nałożyć sobie potrafi :-)
Jak ten pieróg z ziemniakami to mój tez oszaleje :-) :-)
 
Marela ja uwielbiam piróg biłgorajski.
Ja właśnie z tamtych terenów :-)
A cebularze lubisz? Moja babcia piecze najlepsze. Musze od niej przepis wziąć.

Kiedys bardzo lubialam cebularze , ostatnio cos mnie odrzucilo z rok temu , ale moj M mogłby jesć kilogramami ;) nawet wynalazłam kiedyś przepis na necie i robilismy w domu ale nie wyszedl do konca dobry . Jak zalatwisz przepis chetnie wypróbuje ;)
Hej :)
dawać przepisy :) pirób biłgorajski szczególnie poproszę. Jadłam raz, i mi średnio ale mojemu T bardzo podpasował
wrzuce dzis na kulinarny w wolnej chwili ;)

marela oooooo chętnie!!! kasze sobie daruje :p ale reszta brzmi ciekawie :-)
oj to moze byc cieszko bo kasza to podstawa ;-)
 
reklama
hej dziewczyny!
niestety nie nadrobie Was narazie bo ciezko mi siedziec przed kompem ;/ wczoraj wieczorem dopadła mnie migrena i trzyma nadal :( noc nie przespana .... Macie jakies metody na walke z nia? wzielam w nocy 2apapy ale wiecej nie biore - nie bede ryzykowała
wczoraj miły wieczor z siostra na warsztatach " bezpieczny maluch" a potem ta migrena :( tak dawno jej nie miałam :(
nic wracam do łozka - może zasne...
spokojnego dzionka
aaa umówilam się na połówkowe na 18listopada :)
 
Do góry