reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

U mnie w rodzinie wszyscy juz byli chorzy, rodzice, siostra, teściowie , dzieciaki, a wszyscy często sie widujemy, wiec nie wiem jak ja jeszcze sie ostalam, teraz mój B.choruje i zastanawiam sie jak to przetrwam...

Ja bede miała dopiero USG polowkowe, wtedy tez sie pewnie dowiemy kto tam w brzuchu siedzi. Chociaż ostatnia wskazywało na chłopca i ja tez tak czuje od początku:) zobaczymy;)!
 
reklama
Doberek :-)

Doli zdrówka dla Ciebie i synka :-)
❤️❤️❤️❤️❤️❤️


Wszystkim chorowitym zdrówka :-)

Sataga gratuluje udanej wizyty :-)

Amisia mam nadzieje ze wszystko dobrze u dzidzi i Ciebie :-) ✊✊✊

Olusia słonko moje zdrowiej mi tu :-)
Ze te choróbstwo Cie nie opuszcza
:-(

Myla mnie tez codziennie głowa boli
:-( jakas masakra ... Ale jeszcze nic nigdy nie brałam ...

Jaga współczuje takiej teściowej :-(
Ja bym taka z domu pogoniła - naprawdę , co ta wstrętny stary babsztyl !!!
Co do męża to bym mu na Twoim miejscu wszystko wygadała ... Nie mozna tłamsić w sobie takiego czegoś :-(
Zycze duzo siły ✊✊✊✊

Aurelka witaj :-)

Ja dzis wolne mialam, zaraz ide spac , bo koło 7 do Monachium wyruszam po paszport ...

Olusia trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę ✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️

Dobrej nocy :-)
 
Dzień dobry.

POBUDKA śpiochy!!!!!

Ja wstalam o 6.30, poprasowalam ciuchy,zrobilam wszystkim sniadanka i odprowadzilam Ksawerka na 7.20 do szkoly-dzis jechali do filharmonii, taki elegancki Pan był z niego:tak:

A ja zrobilam sobie mega mocna kawę z 3 łyżeczkę i modłę się aby mnie NJ ie zaczęła głową bolec znowu bo wczoraj myslalam ze się zamecze
 
Myla, Karina mnie tez czesto głowa boli..współczuje! Brałam tylko raz paracetamol ale to była migrena. Tak to jakos zawsze rozchodze. Ciśnienie tez miałam ostatnio 90/70. Jakis gin mi mówił, ze to przez tarczyce ale nie słyszałam tego od nikogo innego..

Jejku tak zimno i ciemno u nas. Wlasnie Karina, ja jeszcze dla małej nie mam dokumentu! Chyba kinderpass muszę zrobic, czy jest cos innego?

Nie chce mi sie jesc w ogole, chleb mam niedobry, chyba zacznę sama piec bo te kupne to :baffled:
 
Myla, ja wstaję o 5:30 :-D

Aurelia witaj!

Sataga gratulacje!

Kuklaki, Olusia, kciuki za wizyty :-) Olusia dbaj o siebie, zdrowiej... Pojęcia nie mam jak z bańkami w ciąży, ja nigdy nie miałam i nigdy sobie nie zrobię, bo mnie to przeraża, ale wiem, że niektórzy sobie chwalą i pomaga im to. Podobno nie można w ciąży stosować maści i plastrów rozgrzewających na plecy, bo mogą wywołać skurcze macicy, tak wyczytałam, bo krzyż mi nawala coraz bardziej, przy każdym kroku syczę z bólu :( nie boli mnie tylko jak siedzę albo leżę, ale chyba powinnam to właśnie rozchodzić? wizyta dopiero 27, może dotrwam albo przejdzie...

Jaga, nie powinnaś absolutnie nosić wiader z wodą, przecież to ciężkie... Mąż musi Ci to naprawić albo wezwijcie fachowca jeszcze dziś, no chyba że jakiś sąsiad właśnie pomoże. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Ja tez bym mu wygarnęła... Powodzenia :-)
 
Witam się z rana,

Żeście naskrobały a nie było mnie tylko jeden dzień :szok:

Witam nowe kwietniówki. Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze.

Myla mnie tez głowa cały czas napierdziela jakby mi ktoś szpilki z każdej strony wbijał. Pytałam lekarza - ponoć to normalnie...

Dziewczyny narzekacie na zimno to ja Wam cos powiem... U mnie od wczoraj pada.... śnieg :baffled:

Chciałam się przywitać i powiedzieć do zobaczenia w poniedziałek wieczorem (jadę do rodziców, to już prawie połowa a oni jeszcze nic nie wiedzą )
Mam nadzieję, że dam radę Was nadrobić po powrocie.

Miłego weekendu. Wypoczywać, kurować się, nie stresować się !!!! :-)
 
Dzień dobry
Sataga gratuluje udanej wizyty
Aurelka witam:-)

Olusia zaciskam kciuki za dzisiejsza wizyte. Skoro lekarz zalecił bańki to chyba mozna swoją drogą tez bym chciała żeby mi ktoś postawił.

Mnie wczoraj tak rozłożyło że padłam do łóżka jak dzieciaki przyszły ze szkoły i wstałam dopiero dzisiaj. Moje kochane dzieci robiły herbatki mamusi kolacje zrobily bo ja nie mialam sily na nic. Kurcze nie mam goraczki i to chyba niedobrze:no: za to jestem strasznie slaba i ten kaszel mnie wykancza wczoraj od kaszlu zwymiotowalam i brzuch mnie bolal. Mam nadzieje ze bedzie juz coraz lepiej
 
kajka uwazaj na siebie
ja mialam dokladnie takie same objawy, goraczki nic a sil zero, kaszel i katar przez ktory wymiotowalam i od ktorego brzucho pobolewal :( mimo duphastonu i luteiny i no spy w dalszym ciagu mam skurcze :(

margomari zycze udanego spotkania z rodzicami :)

jaga ja tez kurcze piec mam zepsuty od 10 dni i wody cieplej nie mam :( dobrze ze cieplo na dworze to przybajmniej nie marzniemy ale mycie sie w misce z brzuchem jest upierdliwe :( dobrze ze dzisiaj maja przyjsc naprawic
 
reklama
Witam porannie! Muszę się pochwalić, że chyba CHYBA coś wczoraj poczułam w brzuchu! Takie...jakby coś delikatnie uderzyło mi w wnętrzności. Tak z 5 razy, w nieregularnych odstępach czasowych w różnych punktach ale na niewielkiej powierzchni. Uczucie zupełnie inne niż skręcajace się jelita...napalilam się, może to w końcu ruchy maleństwa :-D. Leci mi 15 tydzień, czy można już coś wyczuć? To moja pierwsza ciąża i nie mam bladego pojęcia o ruchach dziecka!

Czas się doedukowac ;-). Miłego dnia, zdrowiejcie i uważajcie na siebie!
 
Do góry