reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia ty tez lez i sie kuruj i gon m do roboty:tak:

Moj jak sie przeziebi i slaby troche to juz umiera a ja jak grypa to i ogarnac musze i ugotowac i jest ok.:no:
 
reklama
Natek czy to jest ustawowe ubezpieczenie zdrowotne ( od pracodawcy, czy urzędu pracy) np. Jak AOK ,czy takie poprostu sobie zrobiłaś?
Jesli bede to wiedzieć , to postaram sie dalej pomuc...

Tabasia to szczęściara jestes jak nie wiesz jak skorcz wyglada ... :-)
Ja w sumie wiem, ale nie jak mocny skurcz wyglada. Po cesarce okres nuechcial mi lecieć, porobiły sie jakies skrzepy i lekarka dała mi czopki na skurcze ...wtedy poszło ... No ale miłe to nie było :p

Tabasia i Margo naprawdę wam nie zazdroszczę tych terminów ... To jakaś niepoważna sprawa ze strony służby zdrowotnej :-(

Olusia - Słoneczko wracaj szybko fo zdrowia :-)

Moj kot jutro 10 lat kończy :-) kupiłam staruchowi zabawkę :-) to ten szary ...,kotka pół roku młodsza :-) ImageUploadedByForum BabyBoom1413060804.305696.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413060804.305696.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413060804.305696.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 40
Jeju jestem zakochana w tej rasie...nie dość że są piękne to takie duuuuze. Jak będę miała dom to na pewno taki kociak będzie mój !:D teraz mam dwa psiaki i juz raczej M mnie z żadnym zwierzątkiem do mieszkania nie wpusci :D najbardziej wkurzaja mnie święte rady mówiące że jak pojawi się dziecko to powinnam pozbyć się psów itp itd...nigdy w życiu ! One są dla mnie rodziną i z dzidzia będą musiały się zbratac :)
 
Czy u Was też taki cudny październik:)? jak dziś wsiadłam do samochodu to miałam 29 stopni na termometrze!!

Kuklaki trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze!

Ja na szczęście nie mam problemów z zębami, jeszcze nigdy nie miałam dziury i mam nadzieje że w ciąży się to nie zmieni, bo nie przepadam za dentystami odkąd miałam ząb wyrywany...;p
 
Margo u nas teraz zmienili na 2 usg. Przy prawidlowej ciazy robili JEDNO. Widze ze Norwegowie tez traktuja to jako stan naturalny. A ja uwazam ze badac trzeba czesciej. Ta przeziernosc jest dla mnie b.wazna,pozniej polowkowe (to jest to usg ktore tu wlasnie robia),do tego sprawdzac czy szyjka trzyma,wymazy itd. Wydaje fortune u pl gina ale chodze bo jestem spokojniejsza. Rozne powiklania na roznym etapie moga byc.

Karina ja przed i sama cc wspominam swietnie. Ale pozniej miesiac jechalam na przeciwbolowych i dochodzilam do siebie.
Koty pieeekne choc ja "niekotowa". Wole psy ;)

A czy jest tu jakas mamuska ktora rodzila sn po cc?

Chlebek do pieczenia nastawilam,chate ogarnelam,zmykam spac :)
 
Tyle napisalam i zniknelo...rzadko do Was pisze ale wszystko czytam������ za mną kolejnybtydzien na maxa ale dzis będę odpoczywać...Kuklaki mam nadzieje ze dobrze sienczujesz? Trochę mnie to przestraszyło bo przyznam ze sie nie oszczędzam a wręcz przeciwnie codziennie padam wieczorem i dziwie sie jak wstaje następnego dnia������?
karina piekne kociaki������ja tez mam dwa i ost na youtube oglądałam pierwsze spotkanie kotów z dziećmi po narodzinach...mega zabawne������
a teraz nie wstanę tylko pobudzaje w necie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Neta moj maz jest na zwolnieniu takze od 1,5 mies prawie jestem rozpieszczana śniadaniami do łóżka, mieszkanie lśni a kupy same sie przewijają :tak::tak::tak: Jak dla mnie moze nie wracać do pracy ;) wlasnie wyszorowal 100 kulek takich plastikowych bo wczoraj kupiliśmy na bazarku dla małej i teraz każda po kolei wyciera :-D

Pat mnie tez wkurza jak ktos mówi, ze ciaza to nie choroba, ciekawe jak ja mam juz 2 miesiące kaca (mdlosci, wymioty, zmęczenie i ból głowy) ;-)

Ja kiedys byłam kociara ale mi przeszło :szok: mam wstręt do tych kłaków! Choc ja miałam dachowca wychodzącego to nie było źle ale odkąd moja przyjaciółka wzięła kota to dramat, jak mam do nich isc to sie zastanawiam kilka razy bo potem muszę sie z tej sierści obierać i mam w buzi i oczach ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry