reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Tabasia w sumie to nie wim co sie odkleilo, mowili tylko ze male odklejenie

Amisia ale smaka narobilas barszczykiem, zjadlabym taki z uszkami z grzybami mmmm.

Margomari Ateny masz po drodze?:-D
 
reklama
Kuklaki leż i odpoczywaj a na pewno wszystko będzie dobrze.Pewnie kosmówka Ci się zaczęła odklejać albo łożysko. W zależności czy Ci się już łożysko wykształciło. Też tak miałam w pierwszej ciąży. Lekarze zalecali spokój i leżenie.
A Ty w Atenach? To pogodę masz pewnie ładną. Trochę mi nie po drodze... z Norwegii trochę daleko ale w sumie wszystko dałoby się zrobić ;-)

Natek witaj.

Tabasia u mnie tez nie najlepiej - w całej ciąży 2 usg. Pierwsze w 18 tyg a drugie jakoś w 30 tym którymś. Chyba bym oszalała, zwłaszcza po przeżyciach z pierwszej ciąży. Dlatego chodzę prywatnie i u lekarza jestem co miesiąc + położna raz na miesiąc więc w sumie nie tak źle.

Dziewczyny właśnie zjadłam talerz zupy rybnej. Pycha... szkoda że sama nie umiem przyrządzić i posiłkuję się lokalnym sklepem rybnym..
 
Ostatnia edycja:
Anulka no to nieźle hahahahah :D ja mam termin bliżej połowy, wątpie, żeby się mi zmienił ;-) dowiem sie tego w pon.

natek hej

Amisia nieżle hahahah u mnie podobnie :p będe się trzymać usg z 11-13 tyg.

Kuklaki o matko!! odpoczywaj teraz!! nic nie wstawaj! rozpieszczaj się i uważaj na maluszka!


wytrzepało mnie dzisiaj w autobusach :/ musiałam wysiadać bo ledwo stałam jak sardynka w tym tłoku, bo wszystkie mohery muszą siedzieć, bo kalekie, ale wyprzedza cie na zwykłej ścieżce :angry:
 
Dziewczyny nie przemeczajcie sie , ja tez wszystko szybko, w domu robota w pracy zapierdziel i prosze.
Ciaza to nie choroba ale prosze sie oszczedzac:tak:
 
Dziewczyny nie przemeczajcie sie , ja tez wszystko szybko, w domu robota w pracy zapierdziel i prosze.
Ciaza to nie choroba ale prosze sie oszczedzac:tak:

absolutnie popieram , mi w pierwszej ciazy tez tak sie skonczylo ze kosmowka zaczela sie odklejac po intensywnym okresie pracowo zyciowym :( od tamtej pory w ciazy naprawde na siebie uwazam i sie oszczedzam
 
Bo tak się mówi że ciąża to nie choroba, ale dbać o siebie trzeba jak w czasie choroby ;) w sumie jak ktoś ma grype żołądkowa i trzy dni się wita z kibelkiem to jest umierający a jak kobieta w ciąży przez dłuższy czas codziennie ma przemile spotkanie z porcelana to to tylko ciąża ?:D chyba każdy objaw ciąży można podciagnac pod chorobę na która nasi mężczyźni są skłonni umrzeć :) mój umiera przy 38st gorączki a ja takiej temp nawet nie czuje :D
To się nadenerwowalas Kuklaki...ale ważne ze wszystko ok i wykorzystuj to ze musisz leżeć !;)
U nas była dzisiaj wielka klubowa impreza na zakończenie sezonu i niestety jednej osobie moja mama pochwaliła się ze będzie babcia i ta osoba dala dalej...masakra...już miałam dość buziakow, gratulacji, pytań jak się czujesz...wszyscy polegli pijąc za tego malucha :D
 
Pat to na pewno wszystko bedzie ok jak wszyscy pili za dzidzie:-D

Brawo babydust tak trzymac, uwazac.

Jeszcze raz dzieki laski za wsparcie:tak::-) jestescie kochane.

Jutro ma przyjsc tescowa z obiadem wiec moj ogarnol cale mieszkanie nawet nic nie musialam mowic:confused::szok:
 
reklama
Ja zazwyczaj mam temperature 36 wiec jak podskoczy mi do 37 i wyzej to juz czuje... jak juz mam 38 i powyzej to jestem nie do zycia...natomiast moj jak ma 37 to juz umiera...:tak:


neta ja jem teraz troszke buleczki bo musze wziasc antybiotyk....ech...:-( a do tego temp mi wzrosla i wzielam lek p/goraczkowy i leze w lozku...

Kuklaki lez i odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze... u mnie moj maz dzis sprzatal i gotowal obiad...;-)
 
Do góry