reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jutro ma przyjsc tescowa z obiadem wiec moj ogarnol cale mieszkanie nawet nic nie musialam mowic:confused::szok:
Boi się mamy :-D

Dzień dobry dziewczyny.

Byłam wczoraj z koleżanką na cmentarzu poogarniac przed pierwszym potem jeszcze na zakupach i u teściowej. Dotarlam do domu chwile po 20.00 z bólem głowy, od razu się polozylam i tak jak zasnęłam tak się właśnie obudzilam :zawstydzona/y:

Z chwilą otwarcia oczu uświadomiła sobie ze jutro o tej porze będę na genetycznych i juz mam cykora....
 
reklama
Czesc laseczki
Ja juz się obudzilam no ale wstawać nie moge więc mój zrobił mi Inke i przyniósł tablet do łóżka pewnie
potem się do salonu przeniose.

Tabasia ja tak jak ty nie jestem za kotami, sorry Karinka ale wole psy, tyle że nie mam. Mam tylko kanarka, dwa lata prosze mojego o psa ale się nie zgadza

Myla dobre. No to sobie pospałaś na całego.
 
Neta u nas dziecko tez będzie się wychowywać z psiakami ale wkurzaja mnie ludzie którzy jak tylko kobieta jest w ciąży to pierwsze co to 'co zrobicie z psami?'...
 
U nas akurat psy kochają takie malenstwa. Jak moja przyjaciółka urodziła to psy odejść od dziecka nie chciały i traktowały go jak swojego :) wiec mam nadzieję ze i naszego pokochaja :)
 
Ostatnia edycja:
Hej

Dogorywam po weselu. A dzis poprawiny.



Ja kociara. Zreszta każde zwierzę lubię. Ale koty to koty. Kto nie miał nie zrozumie :)

Mój kotka jest wredna. Gryzie franca jak cos jej nie pasuje. Ale jak przynieśliśmy groszka do domu to robila za nianie elektroniczna. Siedziala na przewijaku i pilnowala Tysiąca. Jak młoda zaczynala sie przebudzac to kota leciała do nas z wielkim miałkiem informując ze czas dzieciem sie zajac :)
 
Ostatnia edycja:
A tak teraz żyją. Zabawy polegają na tym ze kot ucieka a mloda go goni :)
 

Załączniki

  • WP_20140811_14_46_09_Pro.jpg
    WP_20140811_14_46_09_Pro.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 49
Anemone dzięki:) mam cala serie zdjęć jak razem śpią. Bo kota z racji bycia atakowana przez mloda polowala zawsze n jej drzemki. I spaly we dwie przytulone
 
reklama
Witajcie...

Karina34 fajny ten twoj kociak :tak: ja co prawda nie mialam nigdy kota ale kiedys mialam mysli by sobie kupic

neta super fotka ! ;-)mialam kiedys pieska pol roku.. ale potem kolezanka go wziela... ;-)


Wenqing tak tak u mnie tez cudny pazdziernik, szkoda tylko ze musze w domu siedziec i lezec w lozku.... a mial byc grill i pieczonki na dzialce no ale wyszlo jak wyszlo....ech...:-(


Tabasia a jaki to chlebek pieczesz? :tak: ty o tej porze jeszcze nie spalas? chyba nocny marek z ciebie...

Lei to dlugo twoj na zwolnieniu jest... a co sie stalo jesli mozna wiedziec? :tak: moja przelozona z pracy tez mowila ze ciaza to nie choroba i ze ona pracowala do 9 miesiaca....

Aylin fajnie spia razem...super fotka ;-)
 
Do góry