reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat - no to jest bardzo wyjątkowa rasa, koty sa bardzo miłe i kochane :-)

Kto nie pozna kociej natury to ciezko mu go pokochać :-)
Ja tez uwielbiam psy , ale na psa nie mam czasu :-(
 
reklama
Cześć kobitki.
taka piękna niedziela a ja dołanczam do grona chorowitek:-( co prawda gorączki dziś nie mam ale kicham i prycham i ogólnie jakas słaba jestem.
Też nie przepadam za kotami co prawda u nas zawsze przynajmniej 2 były w obejściu (wychowałam się na wsi) ale nie miały prawa wejść do domu. Psy tak samo.Chociaż te uwielbiam.
 
Kuklaki ale ci fajnie...łóżko,służba
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
Fajnie Myla ale nuda taka ze masakra.

Chorowitki, widze ze jednym przechodzi przeziebienie a drugim sie zaczyna. Zdrowiejcie szybciutko.

U mnie tez pogoda super a ja na kanapie.

Aylin super fotka
 
Wczoraj dostałam wyniki badania triosomii ,wyniki pogrubione to moje prawdopodobieństwo : ImageUploadedByForum BabyBoom1413125214.349928.jpg

Wyglada dobrze :-)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413125214.349928.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413125214.349928.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 36
KArina super wyniki, gratuluje, mi strasznie spadly w porownaniu z pierwsza ciaza, ale podejrzewam ze to w zwiazku ze skonczonym 35 rz.
Karina a ty ile masz lat, 34 jak w niku?
Co do psow, kotow i dzieci, to chyba sa tylko wyjatki kiedy zwierze nie akceptuje dziecka. My mielismy psa dokladnie rok wczesniej niz dziecko, jak dziewczyny pisaly, dawalism mu wachac ubranka, powoli pokazywalismy corke i wszytsko bylo super, nigdy nie bylo zadnej agresji ze strony psa w stosunku do corki. A psa mamy kundla, szalonego, teraz dla naszej trzylatki t najlepszy towarzysz zabaw :)

XYX9GpF2IYit8V9sQ_U8Lwfz3RxtkO0PEB_gWWQ8zUI=w292-h194-p-no
 
Nadzieja dzieki :-)
No mam 34 z września jestem. Moja Emily tez ma 3 :-)♥️♥️♥️
Ja tez sie błam reakcji kotów na dziecko, ale kotka juz brzucha pilnowała :-) , leżała koło niego, lub sie do niego tuliła. Jak Emily do domu przyszła to sie wiecej bali na początku lol . Ale ogólnie było super :-) , oprucz tego ze Fabio jej sie do wyrka pakował :-( , ale dostał pare razy gszetą i było po sprawie ...

Śliczna dzidzia :-) no i piesio tez ♥️♥️♥️
 
Hej dziewczyny witam na koniec szalonego weekendu :-)

Zamiast odpoczywać to ja mam ciągle coś na głowie. wczoraj przyjechała siostra z 3 letnią córcią i weekend pod znakiem wariatowania dzieciaków. wszędzie ich pełno a bałagan masakra. A jutro znów do pracy blee

U nas też kocur z Antkiem za pan brat żyją i problemów nie było ale to pewnie od zwierzaka zależy i jego charakteru.

wszystkim zdrówka życzę, mnie już puszcza tylko kaszel został ale to pikuś już.
 
Cześć dziewczyny. Nie było mnie od czwartku wieczorem. Takie małe lenistwo :) zostawiliśmy młodego dziadkom i sami pojechaliśmy troszkę odpocząć.
W piątek miałam usg. Młode ma już ponad 6 cm ale martwi mnie duża przezierność karkowa (aż 2,8) w czwartek idę do drugiego lekarza. Ten miał kiepski sprzęt a małe wariowało tak, że ciężko było cokolwiek złapać więc mam nadzieję, że to jednak nie będzie aż tak dużo :(
 
Karina super kot:-) gratuluje wyników:-)
Sataga masz rację dla pewnosci lepiej sprawdzic ale głowa do góry bedzie dobrze!!!

Ja lubie koty ale uwielbiam psiaki, mam w domu dwa rasy średniej. Jeden kocha dzieci i jak dziecko tykko przychodzi do domu to nie opuszcza go na krok natomiast drugi jest o mnie bardzo zazdrosny i troche się obawiam jak to bedzie. Wczoraj czytalam artkuł z nowego nr " Dziecko" i tak jet właśnie na temat zwierzat i wlaśnie zalecane jest z tym ubrankiem ze szpitala oraz po przyjściu z dzieckiem do domu nie odganiać zwierzaka tylko dać mu obwachać zobaczymy czy zadziała :-)

Dziewczyny ZDROWIA ZDROWIA !!
 
reklama
Ja tez kociara. Od zawsze mielismy koty. Nawet jedna znajde przywloklam w siostry komunie. Kocica i miala wydlubane oczko. Dlugo byla z nami, do tego taka madra ze mieso moglo lezec na stole byla sama w domu i nic nie ruszyla. Na wsi mieszkalismy i to zwykle dachowce. Dzieciaki tez miala cudne jeden ktory zostal z nami spal ze mna i zawsze w nocy kladl mi sie na szyi w poprzek. Kazdy mowil ze glupia jestem ze mnie udusi a po jakims czasie okazalo sie ze mam tarczyce. Pierwszy to wyczul.A jak sie przeprowadzilismy 15 km do miasta to pierwszy tydzien tak jakby zaginal. Myslelismy ze nie moze trafic bo to duze osiedle domkow a on podobno wrocil do starego domu byl kilka dni i po tyg wrocil do nas. Teraz w bloku nie dam rady miec kota ale bardzo bym chciala i nie tylko ja bo moj syn co chwile pyta o kota. Psow nie lubi.
A dzis zaszalalam rano pojechalismy na pokaz jazdy slizgiem pierwszy raz widzialam darcie opon dym , jak podczas jazdy strzela opona i az fruwa. Adrenalina niezla mozna bylo sie nawet przejechac -jeszcze przed startem bym na zawal zeszla:) powiedzialam ze jak kiedys Alan mi cos o tym wspomni ze chcialby itp to go kajdankami w piwnicy przykuje. Nigdy w zyciu! A po obiadku poszlismy na grzyby pogoda super swierze powietrze bosko nawet moj maly lobuz zachwycony. Jutro bede ciagnac M na borowki bo bylo ich duzo a dzemy sa pyszne z nich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry