reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Natasza co to znaczy? Ja zielona z medycyny... mam nadzieje ze sie wszystko wyjasni.

Margomari moge zapytac skad jestes? Ja tez chodze prywatnie bo u mnie JEDNO usg jak ciaza jest ok.

Kajkapol witaj i gratuluje :)

Kuklaki ja profilaktycznie syrop *spam*.

Amisia ja w przesady nie wierze ;)
Doliores ja w przeciwienstwie do Ciebie mam wszystko oprocz wozka :) bardzo bym chciala chlopaczka drugiego ale jak bedzie corcia tez bedzie super :) mam troche ubranek unisex :)

Renatka ale masz tesciow. Wspolczuje.

Szaj super wiesci :) :)

Mmona to tak jak u mnie. Praca spoko,szefostwo super,niektorzy wspolpracownicy beznadziejni ale to to akurat mam gdzies a planuje pracowac do samego konca :) Ty tez mssz tesciow udanych :/ jak tak mozna!!

Asiulka zdrowka!

Karina ja Emily? Wysoka ta goraczke miala... mam nadzieje ze juz lepiej :)

Anemonne dobre wiesci :)
 
reklama
Tabasia ja w Norwegii mieszkam i tu ciążę prowadzi lekarz rodzinny lub położna. Można wybrać opcję, że oboje. Ginekologa się na oczy nie widzi jeśli ciąża jest normalna i bez komplikacji. Dlatego też chodzę prywatnie bo inaczej to chyba bym oszalała.

Dziewczyny zazdroszczę, że już poznałyście płeć. Ja też już chciałabym wiedzieć. Niecierpliwa jestem. Następne usg w 18 tyg (chyba, że nie wytrzymam i pójdę wcześniej) :-)
 
Anemonne gratulacje super :-) duży dzidziuś ktory tydzień masz dokładnie? A jakie Ty miałaś przeczucia? Dziewczynka czy chłopczyk?

Tabasia ja też jeszcze nie wiem co tonanaczy probowałam znaleźć coś w internecie ale nic nie ma... mam nadzieję jutro w tym centrum coś się dowiedzieć mam nadzieje ze na strachu sie skonczy
 
natasza - moze chodzi o konflikt płytkowy ? nie znam sie , choc ten konflikt to niby jakis rodzaj konfliktu serelogicznego wiec Ciebie nie powinno to dotyczyc bo masz gr + . Zrobisz badania , najwyzej leki albo jakies zastrzyki i bedzie dobrze.
 
Hej, jestem wykończona. A jeszcze 10 dni szkoleń przede mną. Mam lekko dość. I nie mam czasu na nic a jeszcze musze fo endokrynologa się umówić skonsultować to niskie tsh....

Witam nowa mamę
Gratuluje wizyt i poznania plci (nawiasem mówiąc ciekawe ile sie zmieni w międzyczasie)

I co do zdrowia - miodu nie wolno rozpuszczać w gorącej wodzie. Letniej max 40 stopni. Inaczej traci właściwości. I najlepiej odstawić na kilka godzin. Wtedy działa bakteriobójczo. W ogóle musze wam powrzucac kilka przepisów na leki dla ciężarówek i potem dla bobasów
 
kajka gratuluje podwojnego szczescia.

Napiszę w skrócie. Jestem po badaniu. Dzidzia ma 2,7 cm od ostatniej wizyty rosła 2 cm. Wszystko ok. Jedynie badanie moczu takie sobie' muszę powtórzyć.
Nastepne juz badania prenatalne.
Juz nie moge sie doczekac kto tam sobie rošnie.
Sprawdzaliśmy dzisiaj obraczka, wskazuje na chłopca. Przy córci sie sprawdziło.ciekawe cz teraz tez.

Miłego wieczorku i mniej dolegliwości.:-)
 
Mmona nie pamiętam dokladnie a wyniki zostały w aucie. Norma folna to chyba 0.25 a ja mam cos 0.31. Kazał skonsultowac na wszelki wypadek
 
reklama
Witam :-)

Emily miala najwiecej 39,8 stopni .. , dostała antybiotyki zeby sie na płuca nie przeniosło. A tak czuje sie lepiej , szoku wiecej narobiła.. , ale ze względu na jej upośledzenie i epilepsie jesteśmy zawsze przeczuleni ... Ale to zrozumiałe ..

Dziękuje wszystkim za miłe słowa i życzenia zdrówka :-) ♥️♥️♥️

Witam Nowa Mamusie i gratuluje bliźniaków :-) super
 
Do góry