reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Karina wow! super!!! :-) myślałam, ze córa jest starsza :-) a tu z roku mojego syna :-)

Kuklaki hej :-)

Renatka niby tak... :p ale nam się nic nie stanie! pamiętaj :p

Anemonne trzymam :D

kajka hej
 
Cześć dziewczyny.
Nie było mnie tydzień i nie jestem w stanie nadrobić tego co naskrobałyście. Produkcja pełna parą :-D

Witam wszystkie nowe kwietniowe mamusie.

Powiedzieliśmy teściom o mojej ciąży. Teściowa się popłakała tak się cieszyła. Powiedziała że to najlepszy prezent urodzinowy jaki w życiu dostała (powiedzieliśmy dokładnie w jej urodziny). Teraz zastanawiam się jak powiedzieć moim rodzicom. Nie chce przez telefon a na razie mam zakaz lotów z uwagi na moją "historię położniczą".

Poruszałyście temat lekarzy. Ja chodzę prywatnie. Tutaj tylko 2 usg przez całą ciążę więc chyba bym zwariowała. I tak jak wariatka się zachowuję i wypisuję do mojej położnej z każdą głupotą. Ale nic na to nie poradzę :eek: Całe szczęście cierpliwa kobieta i zawsze znajdzie czas żeby odpisać.

Jeśli chodzi o przeziębienie to ja poradziłam sobie stosując kanapkę z czosnkiem (2 dni z rzędu przed spaniem) Pomogło. Tylko nie wiem jak mój luby to przeżył :-)

Kończy mi się 13 tydz i wygląda na to że opuszczają mnie te najgorsze dolegliwości. Szkoda tylko ze na wadze przybywa i to znacznie szybciej niż w 1 ciąży. Przecież to dopiero początek a ja mam już 3 kg na plusie :szok:
 
Hej Kajka gratulacje podwójnego szczęścia :-)
Anemonne daj znać jak po prenatalnych

Dziś odebrałam grupe krwi i mam AB Rh+ i obecne przeciwciała :-( muszę zgłosić się do centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa na szczegółowe badania podobno zdarza się to mega rzadko...

Karina najlepsze życzenia dla córeczki i zdrówka
 
Dziękuje za kciuki :) wyglada na to ze wszystko jest w porządku :) i wiecie co chyba dziewczynka tak na 80% ale mój partner wyglądał na leciutko rozczarowanego;) piłka nożna internet sprawy...szybko rosną te nasze miniaturki co? Moja mamjuz 6,2 cm.

Bliźniaki !!!! Super ciekawe czy różna płeć ? To mega fajnie gratuluje!
 
reklama
Ale produkcja dzis, normalnie nie poznalam forum, nowy watek nawet sie pojawil :-DJa dzis

mialam ciezki dzien, zamist gnic w lozku caly dzien, o 7 pojechalam do miasta obok tam gdzie do lekarza chodze na badania, pozniej wloczylam sie po sądach i urzedach, odwiedzilam kolezanke a potem popoludnie z przyjaciolka, czekolada, ciastkami i waflami :zawstydzona/y:


Witamy nową kwietnióweczkę ;-)
 
Do góry