reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Oglądaliśmy film z moim. I dzień grzechu tj śliwki nachosy z dipem i cola a,za kare..... Dziwcina spala u nas na materacu i przelała pieluchę. Do przebrania,dziecina i pościel plus jutro pranie. A z materacem - nie wiem co zrobić i jak to zaprac bo wielki a pralka nie pomieści nawet pokrowca
 
Weszlam się wyzalic bo zaraz mnie szlag trafi... Ok. Godz 20.30 do Arka przyszli koledzy praktycznie bez zapowiedzi (zadzwonił i ze za 10min będą) no ok niech spadną na piwo,w końcu długo się nie widzieli bo ci kilka dni temu z Holandii wrócili no i Arek jutro ma urodziny ...ale do cholery oni chyba nie wyjda ,bynajmniej nic na to nie wskazuje!!!ja leże u dzieciaków w pokoju ( ich nie ma) i mnie aż trzęsienia z nerwów...i jeszcze dra te pyski jakby nie mogli ciszej gadać...:angry:
 
milia jutro dzwonie do swojego gina, co prawda niedziela ale powiedzial z moge zadzwonic do niego gdyby cos sie dzialo... powiem mu o tych wymiotach dalej i pobolewaniach brzucha jak na @

Dzis zjadlam troche rosolu zeby sie posilic, przez chwile bylo fajnie ale potem znow sie zaczelo... ech... martwie sie tym ze moje babelki nie sa odpowiednio odzywiane skoro malo jem, schudlam itp...:-(

Karina zurawina nie dobra ale najwazniesze by pomogla... :tak:

Myla ja tez placze ze smutnej wiadomosci i jak np ogladam jakis film i cos smutnego jest..to tez wina hormonow...:tak: uu faktycznie nie ciekawie masz...mogliby chociaz byc ciszej zeby zasnela, a nie gadac glosno jeszcze w srodku nocy... p.s fajne te husty... musze przemyslec sprawe..

Aylin ja uwielbialam sery plesniowe i oscypki ale jakos poki co nie moglabym ich jesc... a mam takiego smaka... :tak:

Mila83 tylko sie cieszyc ze nie masz objawow.. ja mam ich az nad to.... i mam juz dosc i nie mam sil... wygladam jak zombie...:-( schudlam, praktycznie nie widac ze w ciazy jestem.. a powinnam bardziej miec widoczny brzuch.. a powiedz mi gdzie mieszkasz ze masz upaly? ja bym tak chciala... ale zazdroszcze tobie tego !!

Tabasia
... witaj w klubie mdlosci.... bleeee:-(

marela witaj w klubie z cieplem... tez moglabym miec caly rok cieplo ! :tak:

Szaj super niespodzianka... ale fajnie... zazdrszcze ale tak pozytywnie..:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-) spicie juz?

Szaj super super super masz ze swoim. Ostatnio w zakopcu byłam w czerwcu,chętnie też bym się znów wyrwała na weekend :p

Myla tez nie lubię takich gości co nie wiedza kiedy grzecznie dać ludziom spać :-(

Wróciłam właśnie od kolezanki. Czekam aż mój M zladuje bo też wybyl.

Zrobiło mi się niedobrze ale nie wiem czy to chipsy czy jazda komunikacja miejska :-(

Mi gin powiedział ze sery plesniowe można jeść a internety kłamią ;-)
 
Lakara wracaj szybko do zdrowia i trzymaj się dzielnie! Powodzenia i mam nadzieje, że niedługo i Ty dołączysz do szczęśliwych Mam!
 
Mila83 - przykro mi z powodu Twojej koleżanki :-(

Aylin- następnym razem podluz cos pod pupę zeby nie przeciekało, lub najlepiej kup ochraniacz na materac wodoszczelny :-) . Ja taki musiałam kupić jak mi kot po operacji do luzka popuszczal :-(

Myla - nie zazdroszczę takich gości, ale maz powinien sam zwrócić uwagę ..., juz ze względu na ciąże. Znając mnie ja bym ich pogoniła, jestem bardzo bezpośrednia lol

Olusia - mam nadzieje ze wszystko u Ciebie ok, i ze dzidziusie sie dobrze maja ✊✊✊✊✊
 
Hejka :)
Pogoda do bani.
Karina własnie nigdy nie bylo potrzeby podkładania, raz sie zdarzyło ale to było jeszcze wtedy kiedy sikała bez opamietania. A teraz po nocy pampers nie jest bardzo lasikany - taki ledwo, ledwo. A wczoraj miała chyba wieczór sikacza bo od 21 do 23 zalała calego.
 
Aylin no nic nie zrobisz ..., nieraz wystarczy ze Pielucha sie lekko przesunie i juz wyciek jest :-(

Mam nadzieje ze materac szybko wyschnie :-)
 
reklama
witam sie i ja, zupelnie bez sily, ochoty na cokolwiek, mala zlapala kolejne przeziebienie, leci jej z nosa i kaszle :(
dziewczyny, zadna tu nie pytala/pisala jeszcze, macie o chote na przytulanka?u mnie zero ochoty wieczorem bo wzdecia i zle sie czuje a rano sily nie mam, mam nadzieje, ze wraz z II trymestrem, poczuje sie bardziej witalna.
Milej niedzieli wam zycze.
 
Do góry