reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny,
Widzę że dyskusja o płci sie zaczeła. Ja nie mam wogule ochoty na słodkie więc wychodzi że syn ale za to tak mi wypryszczyło buzie że powinna być córka. Z chińskiego wychodzi że syn. Więc zobaczymy.

Jutro mam USG. Oczywiście prywatnie bo jak poszłam zapisac się w przychodni to miałabym robione pierwsze w 16 tyg. i to pod warunkiem że Pan doktor sobie urlopu nie przedłuży.
 
Lakara bardzo wdpolczuje...wiem dobrze co czujesz :( u mnie tez obumarlo ponoć około 8tc a okazało się prawie w 12 i to bez plemienia żadnego tylko na standardowym USG!!! Nie wierzylam!jak wezwali mnie na zabieg to nie chciałam dac się wylyzeczkowac bo "to nie możliwe,nie plamie ani nic" 3 lekarzy na USG do prenatalnego mnie nadało i zamiast 1 dzień w szpitalu lezalam 3 czy 4 nawet,tak walczyła żeby nie usuwali... Dobrze ze sobie radzisz,ja sobie wtedy absolutnie nie radzilam....

Co do płci to ja jestem jakąś nie normalna... Ale to moze :ninja2::ninja2:
 
Mogę weszłam i napisałam. A linki wkleję ale potem bo teraz usypiam mala a moja aplikacja na Nokie nie przewiduje ani umieszczania zdjęć ani wklejania linków
 
reklama
Do góry