reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Lakara bardzo mi przykro :( sily Ci zycze i trzymaj sie.
Amisia to super! Ja czekam do tego usg prenatalnego jak nie wiem co. Mam w przyszlym tyg. Jak bedzie ok to zaczynam juz wszystko planowac :)
Ja rzadko zagladam, bo sie fatalnie czuje. Caly czas na zwolnieniu jestem. Dzis odbieram badania krwii, mam nadzieje ze to nie anemia.
 
Cześć Dziewczyny :-)
mogę do Was dołączyć? Termin wyliczyłam sobie na ok. 22.04. Pierwszą wizytę miałam 25.08, ale nie było widać jeszcze serduszka, a 31.08 trafiłam do szpitala na podtrzymanie, po plamieniach i bólach, za to było już serduszko :tak: biorę duphaston 3x1 i luteinę 100 2x1, dziś wieczorem mam kolejną wizytę u ginki i strasznie się denerwuję, tym bardziej, że to moja druga ciąża, a poprzednio właśnie na drugiej wizycie dowiedziałam się, że ciąża obumarła jakieś 2 tyg. wcześniej (a nie miałam wtedy żadnych plamień ani bóli, czułam się doskonale, poza bolącymi piersiami).
Teraz mam leciutkie nudności, bolą mnie piersi i również kłuje mnie podbrzusze, szczególnie przy kichaniu lub po gwałtownym podniesieniu się z pozycji siedzącej.

Lakara - bardzo współczuję :-(
 
Mnie mdli aly czas wczoraj bylismy w zoo po hodzilam troche nie przemeczalam sie jak zobaczylam gofra z bita smietana i jagodami nie moglam przepuscic okazji.. potem bylam z moim mezczyzna w barze puszczalina telewimie mecz siatkowki szczescie tam nie pala w srodku.. musialam wy hodzic na zewnatrz bo mnie mdlilo zamowilam frytki bo myslalam ze to z glodu ale nie ... mloda spala u dziadkow zdrowa na szczes ie 3dniowke miala.
Nienawidze przytulania z porcelana ale mnie tak mdli ze chyba sobie ulze..
Amisia gratuluje
 
reklama
Dziękuję wam wszystkim ♡♡♡

No od początku cały czas mowie ze nie wierzę że jestem w ciąży bo jak cały czas dobrze czuje i brzuch żadnych nie widać, tak jakby wiedziałam - instynkt.

Może zabrzmi dziwnie, trochę ulżyło mi ze w 6 tyg przestało rozwijać. Bo myślałam że wczoraj czy parę dni temu przestalo, wtedy wkurwila bym ze mogłam coś zrobić ...
Dużo wcześniej omubarlo wiec nie zrobiłam niczego co mogło wpływać na dziecka.

Staram trzymać się i nie zlamywac. Wiem na pewno ze zwolnie z pracy w tej chwili i poszukam innej pracy. Za żadne skarby nie wrócę tam.
Przez to będę z kasa krucho, trudno.

Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry