reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam sie w piaeczek, dlugo mnie nie bylo a wy tyle naskrobalycie.
Koncze pierwszy tydz pracy i przedszkola malej, dzis maz ma ja odebrac z przedszkola a ja do 19 w pracy :(
Troche padnieta jestem organizacyjnie, mam nadzieje ze z ikazdym tyg bedzie lepiej.
Dzis bylam na pierwszych badaniach ciazowych, we wtorek mam wizyte u nowego gina i zobaczymy.
Dziewczyny jakie badania juz robilyscie.
Do dziewczy bioracych leki, zaczynacie juz cos odstawiac, jak jest u Was?
milego dnia.
 
reklama
Mi gin przepisał badanie na toxo wiec będę wiedziała czy to juz za mną :-)
Ponad to mam skierowanie na grupę krwi, tsh, glukoza, HCV, hiv, morfologia, mocz. Czyli chyba takie podstawowe :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ale mi narobilyscie ochoty na kawe, ja przed ciaza pilam zawsze rano kubek, teraz przestalam, przez co pierwsze tygodnie cizy mialam z bolem glowy, ale dzis wyjatkowo spac mi sie chce i kawki bym sie napila, a w domu brak, poczekam jak pujde do pracy :)
 
Mnie tez odrzuciło od kawy a piłam cała poprzednia ciąże jedna dziennie. Teraz raz na kilka dni wypije ale to sie zmuszam bo pomaga mi na zaparcia ;)
 
Ostatnia edycja:
o matko jak mnie maż wkurzył
2 tygodnie czasu nie umiał walków wymyc z farby
zaschło i bujałam się z tym teraz przez 40 minut, a i tak nie domyło się!! a zaraz mój ojciec przyjeźdża po te wałki, bo to jego
no kuźwa mać :/
jak człowiek nie zrobi sam to nic dobrze nie będzie

jeszcze byłam w połowie odkurzania i tak się zmachałam wszystkim, że brzuch boli masakrycznie ;(
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej! Witam w ten piękny dzień J

Myla nie strasz kobiet ciężarnych J

Lakara – nie stresuj się tą kawą, bez przesady. Skoro masz ochotę, to znaczy, że dziecko też. Nawet oddychając dziecku szkodzimy, bo powietrze zanieczyszczone, więc luzuj się J

Dla mnie z w ciąży kawa jest bleee, w pierwszej było to samo.

Doli – to leż teraz, a chłopa ogarnij później. Ciężko czasem z tymi naszymi, chociaż ja i tak nie mogę narzekać. Ale wiatrak do komórki już z 2 tygodnie wynosi J

Ależ dumna jestem z siebie – odkopałam płytę pilates w ciąży i sobie zrobiłam seryjkę. W pierwszej ciąży prawie codziennie ćwiczyłam. I muszę do jogi wrócić, się po wakacjach znowu zapisać.
Buziaczki dla Was i miłego dnia!
 
reklama
Aneczka super, ze masz sile ćwiczyć :)

Ja zdycham na kanapie...

Viki tak sie pipka odparzyla, ze ma rany. Moj tato ja wczoraj złym kremem posmarowal i sie stała tragedia. Zasypuje mąka, wietrze ale jest masakra...
 
Ostatnia edycja:
Do góry