reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doberek:-)

Lei - nie wiem za co jeszcze bede musiala placic ..., okaże die pozniej ...

Mam nadzieje ze pipulka sie szybko zagoi ✊✊✊✊

Doli - tak to jest z facetami lol, mój nie lepszy haha, ale Ty uważaj na siebie, ja wczoraj mialam tez mocne bóle brzucha z każdej strony ...

Aplikacje wykupilam ..., bo chyba była do 12 tygodnia- nie pamietam. A czy na Nokię działa to nie wiem ...
 
reklama
Lei bez pieluchy niech polata
może wit A posmaruj albo czyms jeszcze?

Karina no widzisz.. my kobiety dzwigamy wszystko - cały cieżar hehehe
 
Mi gin przepisał badanie na toxo wiec będę wiedziała czy to juz za mną :-)
Ponad to mam skierowanie na grupę krwi, tsh, glukoza, HCV, hiv, morfologia, mocz. Czyli chyba takie podstawowe :-)

ja mam juz zrobiome i prawie ten sam komplet - wyjatek to grupa krwi bo mam z poprzedniej ciaży ale za to mam badania w związku z konfliktem serologicznym

Viki tak sie pipka odparzyla, ze ma rany. Moj tato ja wczoraj złym kremem posmarowal i sie stała tragedia. Zasypuje mąka, wietrze ale jest masakra...

ja na codzien niczym nie smaruje - za duzo kosmetyków to tez przsada. A jak cos to tylko sudokrem. Jak juz jest tragedia to kładź bez pieluchy lub załóz tetre na chwile. I mąką ziemniaczana, wieczorem zaś kapiel z dodatkiem krochmalu
 
Czesc dziewczyny!
Ja juz po wizycie u gina ale jestem jakas taka poddenerowowana ,...Poszłam do nowej lekarki pierwszy raz wiec stres tym bardziej mialam bo niewiedzialam czego sie moge spodziewac ale Lekarka konkretna i bardzo miła zrobiła usg potwierdzila 6 tydz ciąży jednak nie mogla dojrzeć serduszka. i kazala mi przyjsc za tydzien, zeby była pewność .Na szczescie juz nie bede za tą wizyte płacic, no i odrazu zaproponowała mi zwolnienie czym mnie miło zaskoczyła ale narazie powiedzialam ,ze miesiąc jeszcze popracuje ale od pazdziernika bardzo chętnie skorzystam.
A u Was jak było? w któym tyg biło serduszko?

Mnie w 6 tc nie bylo widac potem 6 i 3 dni bylo serducho

o matko jak mnie maż wkurzył
2 tygodnie czasu nie umiał walków wymyc z farby
zaschło i bujałam się z tym teraz przez 40 minut, a i tak nie domyło się!! a zaraz mój ojciec przyjeźdża po te wałki, bo to jego
no kuźwa mać :/
jak człowiek nie zrobi sam to nic dobrze nie będzie

jeszcze byłam w połowie odkurzania i tak się zmachałam wszystkim, że brzuch boli masakrycznie ;(

Odpocznij :)

Aneczka super, ze masz sile ćwiczyć :)

Ja zdycham na kanapie...

Viki tak sie pipka odparzyla, ze ma rany. Moj tato ja wczoraj złym kremem posmarowal i sie stała tragedia. Zasypuje mąka, wietrze ale jest masakra...

U mnie sudocrem nie dzialam bo on jest przeciwodparzeniom jak dla mnie a na odparzenia nic nie dzialal moja Zuzka miala rany az z krwia tak mi ja w weekend zaprawili udalo mi sie smarowanie kremem nivea na odparzenia z cynkiem plus na to zasypka z nivea plus wietrzenie rewelacja na nia podzialalo..

Szaj w tej chwili widnieje 9 i 3 dni u Ciebie na suwaczku

Wiecie co mialam taki pyszny obiad wczoraj gulasz ziemniaczki i buraki ktore uwielbiam mialam mala porcje ico? Zaraz po zjedzeniu polecialam do kibla :/ pojadlam ze hoho wrr
Mialam wczoraj niezly ubaw stalam w kasie w hipermarkecie kolejka do kasy pierwszenstwa a tu kasjer wola mnie na sam przod heh moj Men smial sie ze odrazu mnie przepuszczaja juz tak widac heh nie ukryje..
 
U mnie to widać wzdeciowy brzuszek :p a i tak dobrzr trafiłas bo nie zawsze puszczają. Do nas do drogerii przychodzą najczęściej albo osoby starsze albo kobiety w ciąży i ciężko tu wziąć do kasy kobietę w ciąży bo i ya starsza się oburzy...ale niektóre kobiety w ciąży też potrafią być mocno nie mile, mam nadzieję ze mi tak hormony nie uderza :p
 
zazdroszcze Wam że mozecie pic kawe. Jestem kawoszem ale odrzucilo mnie . Tak naprawde to pije tylko wode , reszta nie przejdzie. Co do badań to mialam juz - Morfologie, HIV, Mocz, Toxoplazmoza, Cytomegalia, Różyczka, Hbs antygen, Glukoza i WR. Fajnie ze macie pakiety w Luxmedzie u mnie tylko z pracy mozna bylo ale nikt nie chcial a nie maja dla osob prywatnych u nas. No a wszystkie wizyty i badania mam tam.
 
Czesc laski, dawno nie pisalam.
Ja przed ciaza palilam a kawe pilam jedna dziennie, samoistnie nie odrzucilo ani od papierosow ani od kawy, jak tylko sie dowiedzialam ze jastem w ciazy na nastepny dzien przestalam palic i pic kawe. Pije duzo herbaty bo lubie ale tylko slabiutka bo mocnej nigdy nie lubilam, pozatym rumianek, miete, wode i soki.
W poniedzialek powiedzialam mamie ze jastem w ciazy, czekalam z tym do jej urodzin zeby byl prezent:-). Jeszcze nie zrobilam badan zadnych, po niedzieli mam nadzieje, bo mialam problemy z ubezpieczeniem.
Mdlosci nie mam ale mama powiedziala ze ona tez nie miala ani w jednej ani w drugiej ciazy.
Rozpisalam sie strasznie. Sorki. na razie
 
Hej dziewczyny. Ja od pozytywnego testu zmieniłam kawę na bezkofeinowa. Chociaż i tak rzadko po nią sięgam bo średnio mam ochotę
 
Asiulka sudokrem jest tez na odpieluszkowe odparzenia. U mnie nic lepiej sie nie sprawdzilo jak na razie

Pat - tylko ze osób starszych sie raczej nie wyróżnia. Przynajmniej u mnie nigdzie takiej informacji nie widziałam. Są kasy dla ciężarówek i inwalidów.
 
reklama
Do góry